3000TL MTB önerisi

mhd123

Decapat
Şanlıurfa'da yaşıyorum yaklaşık 114 kiloyum ve boyum 1.72. İkinci el mi sıfır mı almalıyım tam karar veremedim. Özellikle sıfır olan bisikletler arasındaki tercihinizi ve nedenini söylerseniz çok güzel olur .
Sıfır olarak düşündüğüm bisikletler:

Mosso Black Edition h: link
Btwin RR 540: link

Mosso'nun maşası hariç her şeyini çok beğendim fakat maşanın markası bile belli değil bu yüzden RR540 daha alınası geliyor.

İkinci el düşündüğüm bisikletler:

Sedona 940: link
Merida big nine 40 (2017): sıfır gibi
RR 560: en beğendiğim
Kron XC 750: link

Son düzenleme:
Şanlıurfa'da yaşıyorum yaklaşık 114 kiloyum ve boyum 1.72. İkinci el mi sıfır mı almalıyım tam karar veremedim.
Sıfır olarak düşündüğüm bisikletler:

Mosso Black Edition h: link
Btwin RR 540: link

Mosso'nun maşası hariç her şeyini çok beğendim fakat maşanın markası bile belli değil bu yüzden RR540 daha alınası geliyor.

İkinci el düşündüğüm bisikletler:

Sedona 940: link
Merida big nine 40 (2017): sıfır gibi
RR 560: en beğendiğim
Kron XC 750: link
Eğer değişen parçası yoksa ve temizse ben olsam rockrider 560 alırdım

Şanlı Urfa'da yaşıyor isen MTB önermem. RoadBike alman daha mantıklı. Asfalt yolda MTB yorar.

Müsaitseniz birlikte gidip alalım :) , diğerleri hakkında görüşünüz nedir ? sizce rr540 mı mosso mu ?

Mtb alacağım ona karar verdim , 114 kilo biri yol bisikletinde baya saçma durur zaten .

Sıfır olarak söylediğiniz iki model kilonuz bakımından çok rahatsız eder, uzun mesafe sürülmez. Hafta içi full gün çalışıyorum fakat, sahibinden sitesindeki bisikleti almak isterseniz Viranşehir'de de tanıdık arkadaşlar var, yönlendiririm size yardımcı olurlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı