3000TL Oyun İçin Dizüstü Bilgisayar Önerisi

anberone

Hectopat
Daha fazla  
Yukarıda gördüğünüz gibi önerilerinizi bekliyorum ?
3000 TL 1 kuruş aşamam.
İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata oyuncu bilgisayarı bulman zor malum doların etkisiyle fiyatlar uçtu indirebilene aşk olsun :) 950M veya 940MX ekran kartlı laptop bulabilirsen işini görür altına inme.Zaten 960M bu fiyata imkansız :)

İyi bulmuşsunuz yalnız bana göre hala pahalı :) Ben excalibur g500 aldım 16 GB RAM i7 6700HQ 120 SSD 1 TB Harddisk 4 GB 960M falan vardı 4059 TL'ye almıştım.Eğer bilgisayarlar bu fiyatlara çekilirse bu pahalı ama değişmezse fiyatlar bu laptop iyidir alabilirsiniz.Yalnız ne oynamak istiyorsunuz onuda belirtirseniz ona göre yorum yapayım.Gönderdiğiniz laptopta 4 tane 2W hoparlör varmış.Bende 2 tane 2W vardı o yüzden sevdim diyebilirim :)

Bence bu laptop işinizi görür yazdığınız oyunlar çok fazla yoran oyunlar değil.Ama araştırmaya devam edin belki aynı fiyatta olup daha iyi özellikte olanı bulabilirsiniz.

Arkadaşımda aynısı var.
Kronik sorunları var bu bilgisayarın.
Önermiyorum alacaklara.
Sorun yaşayan birisini pek görmediğim için ve iyi özellikleri olduğu için önermiştim. Ne gibi sorunları var acaba? Ayrıca yaşadığınız sorunların kronik olduğunu nereden anladınız? Cihazın kronik sorunları varsa önermeyelim.

Sorun yaşayan birisini pek görmediğim için ve iyi özellikleri olduğu için önermiştim. Ne gibi sorunları var acaba? Ayrıca yaşadığınız sorunların kronik olduğunu nereden anladınız? Cihazın kronik sorunları varsa önermeyelim.
Fanı aniden kapanıyor.
Ekranı habire kararıyor ve oyunlarda çok ısınıyor.
Servise gönderdik çözüm üretmediler.
Hala aynı sorunlar devam ediyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı