3000TL PC yenileme

Bütçe
3000

erennkanatt

Centipat
Başlıkta da belirttiğim üzere eski bilgisayarını 3 bin TL'ye yenilemek istiyorum parça parça yenileyeceğim ilk neden başlamalıyım yardımcı olur musunuz? Sistemim:
·Işletim sistemi: Windows 7 64-Bit.
·Işlemci: Intel i3 CPU 540 3.07 GHz.
·RAM: 8 GB.
·Ekran kartı: AMD Radeon HD 5570.
Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciniz çok eski olduğu için sistem yenilemekten ziyade yeni sistem almaya yönelmeniz daha doğru olur. Bana kalırsa sisteminize bir tane RX 570 alsanız şu anki haline göre dağlar kadar fark oluşur 1200₺’ye kapatırsınız her şeyi fakat her türlü darboğaz yaşarsınız o işlemciyle. Mümkünse güç kaynağınızı da modeliyle beraber yazabilir misiniz?

İşlemciniz çok eski olduğu için sistem yenilemekten ziyade yeni sistem almaya yönelmeniz daha doğru olur. Bana kalırsa sisteminize bir tane RX 570 alsanız şu anki haline göre dağlar kadar fark oluşur 1200₺’ye kapatırsınız her şeyi fakat her türlü darboğaz yaşarsınız o işlemciyle. Mümkünse güç kaynağınızı da modeliyle beraber yazabilir misiniz?
Everest EPS-1900A 350W

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı