3000TL telefon önerisi

Kamera olarak A32, A73 modelinden daha iyi. İşlemci tarafında benzerler, GPU tarafında ise A32 avantajlı. Güç tüketimi konusunda da SD 665 daha verimli bir işlemci G80 modeline göre.
İşlemci arasında büyük bir fark var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arka kamera, ekran ve arayüz nedeniyle benim önerim A32 olur.

Teşekkürler. Bende öyle düşünmüştüm. Sanırım Redmi 9T'nin tek artısı batarya ömrü. Bir süre düşünüp iyi bir araştırdıktan sonra alırım, daha iyi bir alternatif bulamazsam. Alırsamda kullanınca sürekli nasıl olduğundan bahsederim. Teşekkürler uğraştığın için. Başka önerisi olan varsa yazabilir.

Batarya tarafında iki model arasında büyük fark olmaz. A32 modelinde AMOLED ekran var ve bu doğrudan batarya performansını etkiliyor. Batarya kapasitesine aldanma. Batarya kapasitesi tek başına batarya performansına etki etmez. Yonga, arayüz, işletim sistemi, panel tipi de batarya performansını doğrudan etkiliyor. A32 modeli Mediatek yerine Qualcomm işlemci kullansaydı batarya performansı daha da iyi olurdu.

1627936174596.png

1627936222724.png

1627936253968.png

Mükemmel bir kamerası olmasına gerek yok fakat olursa hiç güzel olmaz. Ekranı küçük de büyük de olmasını istemiyorum, bazen görüyorum cebe sığmayan veya cebte kaybolan telefonlar var 😀. Bu fiyat aralığında mümkün mü bilmiyorum ama en az 64 GB hafızası olmasını istiyorum 32 GB bir zamandan sonra özellikle videolar ve fotoğraflar yüzünden yetersiz kalıyor. Ra midir, işlemcisidir telefonda bu konulardan anlamıyorum. Bu konulardan anlamadan öneri yapmayın lütfen. Mağdur olmak istemem :D

P Smart 2019 alabilirsin Google desteyi hala sürüyor ve bayağı dayanıklı incelemeni tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı