3000TL telefon önerisi

@berffynr güncelleme gelmedi diye telefon kullanılamaz olmuyor. Güncelleme takıntınız varsa A32 ve M32 modellerine yönelin. Onlar 1 yıl daha fazla güncelleme alır.

M31s modelinin güncelleme desteğini yanlış yazdım kusura bakma. 2023 yılına kadar Android, 2024 yılına kadar ise güvenlik güncellemesi alacak.

Hayır güncelleme takıntım yok, kafama takılan şey şu şu anki telefonum mesela andoid sürümü 7 civarı olması lazım. PUBG gibi oyunları bile kullandırtabilirken Amazon'un mobil uygulamasını indirmeme izin vermiyor sürüm yetersizliğinden dolayı. Bu tarz olayları yaşamak istemiyorum desem daha doğru olur ama 2023 yılına kadar güncelleme alacaksa beni yine uzun bir süre idare eder diye düsünüyorum her halükarda. Bu önerdikleiniz arasından hangisini tavsiye edersiniz acaba? Siz olsanız hangisini alırsınız? A32, M32, M31s arasından.

Kamera yüzünden M31s öneririm, batarya olarak da diğerlerinden daha iyi.

Uzun süre idare eder, yine de 1 yıl daha uzun güncelleme desteği istiyorsan A32 ve M32 modeline yönel.
Teşekkür ederim yardımlarınız için.
Oppo Reno 5 Lite biraz daha pahalı ama M31s'den daha iyi olmaz mı?
M31s'in bütçesi en üstüm zaten ya, 1 kuruş fazlasına cıkmak benim icin imkansız :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar maksimum 3000 TL dolaylarında bir telefon arıyorum. Sıfır telefon istiyorum. Bataryası, kamerası iyi. Android sürümü de en son sürümlere yakın olursa sevinirim teşekkürler.
Benim bulduğum;
En yükseğim bu diye düşünüyorum: Samsung Galaxy M31s
Minimum civarları da bunu düsünüyorum: Samsung M12

Önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

M12 alma beş para etmez düşük segment bir telefondan ne akdar memnun olabilirsin ki? M31s al bence de.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı