3000TL Telefon Önerisi

Merhabalar;
- Samsung Galaxy A51
- Xiaomi Mi 9 Lite
- Redmi Note 9 Pro

Bu 3 telefon modeli arasında kaldım. Aslında 9 Lite modeli çok hoşuma gitti ancak araştırmalarım sonucu Wi-Fi ve hücresel ağda bazı problemi olan kullanıcılara rastladım. Bu da 3000 TL fiyatı olan bir telefon için gereksiz bir risk oluşmasına neden oldu. Sizce hangi telefonu almalıyım? En az problem çıkaracak olanı A51 gibi duruyor. Kafam biraz karıştı, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi note 9 pro diğerlerinden iyidir.

Linkte A51 ve Redmi Note 9 pro karşılaştırmasına bakabilirsin. Kamera kullanan biriysen A51 1080p 60fps bile çekmiyor.

Peki Note 9 Pro modelinde de, 9 Lite gibi Wi-Fi veya hücresel ağda bir problem olma durumu var mı?

Peki Note 9 Pro modelinde de, ) lite gibi Wi-Fi veya hücresel sorunlar çıkmış mı?

Peki Note 9 Pro modelinde de, 9 Lite gibi Wi-Fi veya hücresele ağda bir problem olma durumu var mı?
Ben başkaları gibi kulaktan dolma bilgilerle kullanmadığım telefon hakkında yorum yapmam. Her telefon farklı sıkıntılar çıkarabiliyor. Biraz şans işi.

Aslında dediğim gibi, 9 Lite modelini beğenmiştim, hatta birkaç gün çerisinde almaya gidecektim. Ancak karşıma bir anda Wi-Fi ve hücresel ağ problemi çıktı ve alternatif telefonlar düşünmeme sebep oldu. Ki bu probleminde ne kadar yaygın olduğunu merak ediyorum bende. Yani bu forumda da buna benzer sorun yaşayan yada duydukları insanlar var mı? Bunları merak ediyorum.

Geri
Yukarı