3000TL ve altı airfryer önerisi

xenom0rphe

Megapat
Makaleler
6
Merhaba. 2 kişi yaşanan eve 5.5l airfryer almak istiyoruz. Bu fiyat bandında kullanış kolaylığı ve pişirme süresi bakımından iyi olan bir airfryer önerileriniz var mı? Amazon'da 1660TL'ye satılan cecotec modelini gördüm fakat hiç incelemesini bulamadım. Cosori ve bu ikisi arasında 2 kat fiyat farkına değecek bir fark var mı? Bir de bu ikili dışında farklı marka/model önerileriniz var mı?

Cecotec:
Cosori:

Cosori'yi kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır. Herhangi bir problem yaratmadı, temizliği vs. kolay, makinede yıkanabiliyor.
Airfry çok yaygınlaştığı için artık hepsi aynı şeyi yapıyor aslında bu kadar paralar vermenize gerek bile yok.

Taotronics buna da göz atabilirsiniz.

Cosori'yi kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır. Herhangi bir problem yaratmadı, temizliği vs. kolay, makinede yıkanabiliyor.
Airfry çok yaygınlaştığı için artık hepsi aynı şeyi yapıyor aslında bu kadar paralar vermenize gerek bile yok.

Taotronics buna da göz atabilirsiniz.
Evet hepsi aynı şeyi yapıyor özünde ama yapma şekilleri yani iç kısımda havanın dağıtma şekli ve tabii malzeme kalitesi fark edebiliyor. Bu attığınız da güzele benziyor. Teşekkürler bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı