3000TL'ye monitör önerisi

Bütçe
3000
@Yunuss0 @Umutcan Tunçel @mertutux

Yunus'un attığı monitörü sipariş geçeceğim fakat satıcının ve ürünün herhangi bir yorumu yok sıkıntı çıkar mı? Güvenebilir miyim? Ona göre şimdi sipariş geçeceğim.
Herhangi bir fikrim yok, yorumsuz satıcılar bazen sorun çıkarabiliyor. Büyük ihtimalle sorun çıkmaz, soru cevap bölümünden satıcıya soru sorarak da alabilirsiniz.

Yorum yok hocam, siparişi verdim. Ürünün herhangi bir sıkıntısı çıkmaz inşallah. Yardımcı olanlara teşekkürler.
İnşallah hocam, hayırlı olsun o zaman.

Teslim aldınız mı? @tjcoen

Son düzenleme:
Herhangi bir fikrim yok, yorumsuz satıcılar bazen sorun çıkarabiliyor. Büyük ihtimalle sorun çıkmaz, soru cevap bölümünden satıcıya soru sorarak da alabilirsiniz.

İnşallah hocam, hayırlı olsun o zaman.

Teslim aldınız mı? @tjcoen
Hocam selam, mesajınızı biraz geç gördüm. Acer monitörü teslim aldım fakat o kadar ayar yapmama rağmen parlaklığı düşük ve düzelmiyor. Elimde ASUS VP249QGR monitör vardı ACER monitörle parlaklık değerleri aynı (250cdm) fakat ikisini karşılaştırdığımda ACER sanki düşük güç modunda çalışıyor gibi parlaklığı düşük. Satıcıya geri iade için monitörü kargoladım, iadeyi kabul etmeyip monitörü geri gönderdiler. Şimdi teknik servise göndermeyi düşünüyorum. Kısacası uğraşıp duruyorum.

Geri
Yukarı