3000TL'ye sistem önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyun içinse 4770K gereksiz 4670K fazlasıyla yeterlidir. Fakat Render falan alıcaksan 4770K alabilirsin.

Senin dediğin ana karta 4770K alsam daha iyi olmaz mı? Benim amacım sistemin ömrünü uzatmak çünkü.
Bence işlemciyi daha da düşür. Ve sistemden SSD'yi çıkart. SSD'yi daha sonrada alabilirsin. Bunları yapınca para artacak. Bu parayı da ekran kartına yatırırsan, daha uzun giden bir sistem olacaktır.

Sadece oyun performansı istiyorum, kesintisiz akıcı oyun (yağ gibi) oynamak istiyorum ve bu dediklerimi 2-3 sene sonra da hissetmek istiyorum bu yüzden 4770K'ya yöneldim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece oyun performansı istiyorum,kesintisiz akıcı oyun (yağ gibi) oynamak istiyorum ve bu dediklerimi 2-3 sene sonra da hissetmek istiyorum bu yüzden 4770K'ya yöneldim.
O zaman sisteme SSD koymayın ve mümkünse R9 290 serisine bakın. Benim önerim PowerColor R9 290 PCS+ yaklaşık 1200 TL. İşlemciyi daha düşük bir model almanızı öneririm. :) Karar sizin.

Almışken z97 anakart alsın bence. Sebebi ise yeni 14 nm broadwell işlemcileri destekleyecek olması.

Seneye çıkacak oyunlarda bile zorlanır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı