300k'ya girmek için tavsiye

Hocam dalga geçmek amacıyla söylemiyorum bunu EA olarak Tarih Çoğrafya sorularını yapmalısınız ben hiç çalışmadığım halde AYT sınavında 30 net yapmıştım EA olarak.
Çalışma sürelerinizi arttırın disiplin gerekiyor.

Çalış. Soruların yarısını yap. Lisede yapıp 50 ortalama alıyorsun değil mi? Başarısız olduğun dersler elbette olabilir. Ama başarılı oldukların da vardır.

Hocam lisede tek sıkıntı matematik oldu hep.

TYT netini elinden geldiği kadar artır. AYT'de ise daha kolay ve çıkması muhtemel konulara çalış. Umarım yapabilirsin. ❤️

Teşekkür ederim umarım yaparım.

O zaman edebiyattaki 40 sorudan 30-35 yapmak sizi zorlamayacaktır. TYT Türkçe için zaten sokaktan adam çevirsek dil bilgisi dışındakileri yapar, 25 cepte. Dil bilgisi de biliyorsanız pek zorlanmadan 35 olur. Sosyalden de 35 yapsanız birazcık fen ile tamamlanır. Çok temel matematikle zaten TYT ve AYT'de üçer net falan yapılabiliyor.

O zaman edebiyattaki 40 sorudan 30-35 yapmak sizi zorlamayacaktır. TYT Türkçe için zaten sokaktan adam çevirsek dil bilgisi dışındakileri yapar, 25 cepte. Dil bilgisi de biliyorsanız pek zorlanmadan 35 olur. Sosyalden de 35 yapsanız birazcık fen ile tamamlanır. Çok temel matematikle zaten TYT ve AYT'de üçer net falan yapılabiliyor.
Ben sokaktaki adamım tyt Türkçem rezalet :D.

Hocam olay matematik. Sınava 2015-2020 de girdim. 2020 de matematiği ilk aşamada 36-4 yaptım. Sosyal bilgilerden 1 soru işaretledim 85k geldi. Fen, Tr de çok iyi değildi. 2. Aşamaya dilden girdiğimden pek yorum yapamayacağım ama matematik inanılmaz etki ediyor.

Geri
Yukarı