300k'ya girmek için tavsiye

@Aurora1
O zaman edebiyattaki 40 sorudan 30-35 yapmak sizi zorlamayacaktır. TYT Türkçe için zaten sokaktan adam çevirsek dil bilgisi dışındakileri yapar, 25 cepte. Dil bilgisi de biliyorsanız pek zorlanmadan 35 olur. Sosyalden de 35 yapsanız birazcık fen ile tamamlanır. Çok temel matematikle zaten TYT ve AYT'de üçer net falan yapılabiliyor.
O nasıl bir anlayış biçimi anlamadım ben . Adam toplamda 50 net civarı yapıyorum diyor siz 35 türkçe yap diyorsunuz ve sınava 1 ay var :D Herkesi ortalama hesaba göre değerlendirmek yanlış olur arkadaş kendi vaziyetini yazmış yardım istemiş. Tyt netleriniz fenden garanti çıkan ve nispeten basit konuları çalışarak ve her gün paragraf denemesi çözerek; Ayt netlerinizi de aynı mantıkla yükseltebilirsiniz. Edebiyat için zaten ezber kısmı hemen hemen bu dönemlerde yapılıyor biraz da ezber çalışırsanız bu iş olur😉Ek olarak hala çözmediysen 2018 den bu yana butün TYT-AYT sorularını deneme halinde kesinlikle çözmelisin. En önemlisi bu herhalde.

@Aurora1

O nasıl bir anlayış biçimi anlamadım ben. Adam toplamda 50 net civarı yapıyorum diyor siz 35 Türkçe yap diyorsunuz ve sınava 1 ay var :D herkesi ortalama hesaba göre değerlendirmek yanlış olur arkadaş kendi vaziyetini yazmış yardım istemiş. TYT netleriniz fenden garanti çıkan ve nispeten basit konuları çalışarak ve her gün paragraf denemesi çözerek; AYT netlerinizi de aynı mantıkla yükseltebilirsiniz. Edebiyat için zaten ezber kısmı hemen hemen bu dönemlerde yapılıyor biraz da ezber çalışırsanız bu iş olur😉ek olarak hala çözmediysen 2018'den bu yana butün TYT-AYT sorularını deneme halinde kesinlikle çözmelisin. En önemlisi bu herhalde.

Sanırsam TYT 50 sabitlesem AYT 15'ten 30'a çeksem yetiyor umarım yapabilirim.

@Aurora1

O nasıl bir anlayış biçimi anlamadım ben . Adam toplamda 50 net civarı yapıyorum diyor siz 35 türkçe yap diyorsunuz ve sınava 1 ay var :D Herkesi ortalama hesaba göre değerlendirmek yanlış olur arkadaş kendi vaziyetini yazmış yardım istemiş. Tyt netleriniz fenden garanti çıkan ve nispeten basit konuları çalışarak ve her gün paragraf denemesi çözerek; Ayt netlerinizi de aynı mantıkla yükseltebilirsiniz. Edebiyat için zaten ezber kısmı hemen hemen bu dönemlerde yapılıyor biraz da ezber çalışırsanız bu iş olur😉Ek olarak hala çözmediysen 2018 den bu yana butün TYT-AYT sorularını deneme halinde kesinlikle çözmelisin. En önemlisi bu herhalde.
Beni yanlış etiketledin herhâl. 🤔

Yeni konular

Geri
Yukarı