300TL 7.1 kulaklık önerisi

5 kere eski Rampage kulaklığı yolladım, içinde yalama olmuş vida bile vardı o kadar sorumsuzlar. Kendim açıp baktım.

Kabloda temassızlık var adam sorunsuz diyor bana 30dk mesai yapıp bakmış bir de 5.'de paşama zahmet olmuş.
Hocam adamların teknik servis elemanı var mı onu bile bilmiyoruz. 1 ay önce 1 yıldır bozuk olan klavyeyi yolladım yenisini yollamışlar şansa bak .

Marka basıldığını herkes biliyor. Çin'li dandik mallar satan firmalar arasından sevdiğim iki marka var, Rampage ve Gamepower. Bu firmaların düşük büçteli ve yüksek bütçeli ürünlerini kullandım. Şu anda Rampage'in en pahalı ürünlerinden birinden olan "Rampage Hydra R6" model klavyesini kullanıyorum. Bu tarz firmaların nadir de olsa iyi ürünleri oluyor. Yukarıda Rampage Drop Plus'un fason modeli olan eksa E900 Pro'yu atmışsın. Kendim Corsair Void Elite Surround kullanıyorum tam olarak balon bir çöp. iCUE olsun kulaklığın mikrofonu bozulduğunda yardım etmemeleri olsun garantisi de, yazılımı da, ürünün kendisi de çöp bir model. Umarım bu da yeterli cevabı vermiştir. Ürünü deneyimlediğim için önerdim.

E 900 Pro deneyimini anlayamadım.

Marka basıldığını herkes biliyor. Çin'li dandik mallar satan firmalar arasından sevdiğim iki marka var, Rampage ve Gamepower. Bu firmaların düşük bütçeli ve yüksek bütçeli ürünlerini kullandım. Şu anda Rampage'in en pahalı ürünlerinden birinden olan "Rampage Hydra R6" model klavyesini kullanıyorum. Bu tarz firmaların nadir de olsa iyi ürünleri oluyor. Yukarıda Rampage Drop Plus'un fason modeli olan EKSA E900 Pro'yu atmışsın o kadar önermemene rağmen. Kendim Corsair Void Elite Surround kullanıyorum tam olarak balon bir çöp. iCUE olsun kulaklığın mikrofonu bozulduğunda yardım etmemeleri olsun garantisi de, yazılımı da, ürünün kendisi de çöp bir model. Umarım bu da yeterli cevabı vermiştir. Ürünü deneyimlediğim için önerdim. Marka fanatikliliğinin anlamı yok, markadan bağımsız bir şekilde model önerisi verdim. Sen bana gelip markayı kötülüyorsun. Kullandın mı önerdiğim ürünü? %90 ihtimalle hayır. 300TL'ye alabileceği dolu dolu ve kaliteli bir model.

Corsair garantisi çöp mü? Hocam yapmayın güldürüyorsunuz.

Marka basıldığını herkes biliyor. Çin'li dandik mallar satan firmalar arasından sevdiğim iki marka var, Rampage ve Gamepower. Bu firmaların düşük büçteli ve yüksek bütçeli ürünlerini kullandım. Şu anda Rampage'in en pahalı ürünlerinden birinden olan "Rampage Hydra R6" model klavyesini kullanıyorum. Bu tarz firmaların nadir de olsa iyi ürünleri oluyor. Yukarıda Rampage Drop Plus'un fason modeli olan eksa E900 Pro'yu atmışsın. Kendim Corsair Void Elite Surround kullanıyorum tam olarak balon bir çöp. iCUE olsun kulaklığın mikrofonu bozulduğunda yardım etmemeleri olsun garantisi de yazılımı da ürünün kendisi de çöp bir model. Umarım bu da yeterli cevabı vermiştir. Ürünü deneyimlediğim için önerdim.

Kullandığınız klavye tuş fırlama, çift basma ve LED sorunları ile yüzleşen model değil miydi ya?

Drop Plus'ta çöp durumda şu anda? Ses kartı sorunlu, müzik deneyimi konusunda berbat denilmekte. E900 Pro ise ses kartı yenilenmiş, 7.1 noktasında daha iyi bir deneyim sunan ve yazılımı güncellenmiş olan modeli.

Dediğini ürünü bende denedim çöpten farksız, rahatlık diye bir şey yok, mikrofonu dip sesten geçilmiyor, 7.1 berbat ötesi, çok büyük ve hantal.

Corsair Void Elite zaten yazılım sorunları ile bolca karşılaşılan bir model, ki bu kulaklığı bile önermiyorum ben sırf yazılımsal sorunları nedeniyler, Kraken t. E, XPG Precog, Cloud Stinger Core Wireless, MH752 gibi modeller varken Void elit alınmaz.

Rampage'nin mottosu budur ölümüne marka bas ürüne. Fury X = mpow Air Pro gibi.

İşte kırk yılda bir marka bastıkları ürün düzgün çıkabiliyor. Tabi 2 katı fiyatına satılmaları da ayrı bir komik.

Bir de okuyasım bile gelmedi yazınızı zorla okudum resmen.
Corsair garantisi çöp mü? Hocam yapmayın güldürüyorsunuz.

Corsair Türkiye içinse çöp denilebilir ama Global'e bakarsak cillop gibi.

İlk başta Hydra'dan bahsedeyim. O ilk revizyonundaydı bahsettiğin sorun. Evet sorun vardı fakat sonraki revizyonlarda sorun geçti. Ben öyle bir sorun yaşasam klavyeyi zaten savunmam. Mihawk'ı ise bugün denedim. Mikrofonu default halde çok iyi değil fakat yazılımından ayar yaptığında tüm dip ses kalkıyor. Bana Void Elite kulaklığına göre çok rahat geldi Mihawk. Rahatlık göreceli olabilir, bir şey diyemeyeceğim o konuda. HS-35 kullandım zamanında. Kulaklıktan tiz sesler geliyordu, taç kısmından gıcırtı geliyordu ve kırılacağı belliydi yakın zamanda. Bunu garantisine belirttim, elimdeki modelin sorunlu olduğunu söyledim. 1 ay boyunca cevap gelmedi ve sonuç olarak kulaklık taç kısmından kırıldı. Sonrasında bana gelen cevap zaten olumsuzdu. Kırılınca da garanti kapsamından çıktı zaten. Ayrıca Void Elite Surround ile alakası yok ki yazılım sorununun. iCUE'nun kurduğu ses sürücüsünde sorunun temeli. Corsair'e göre sorun Windows'un kurduğu yanlış yazılımdan kaynaklanıyor. İstersen Corsair K68 kullan ve iCUE yükle yine de sistem ses sürücün değişiyor. Yani yanlış anlama, polemiğe girmek istemiyorum fakat Corsair markasını hiçbir zaman sevmedim, büyük ihtimale sevmeyeceğim de. F/P ürünler daha cazip benim için. Not olarak ekleyeyim: Void Elite'de çelik kullanmışlar bildiğin. Anlamsız bir şey, kulaklık o kadar ağır ki başım ağıyor bazen bunalıyorum takarken. Belirtmek istedim.

İlk başta Hydra'dan bahsedeyim. O ilk revizyonundaydı bahsettiğin sorun. Evet sorun vardı fakat sonraki revizyonlarda sorun geçti. Ben öyle bir sorun yaşasam klavyeyi zaten savunmam. Mihawk'ı ise bugün denedim. Mikrofonu default halde çok iyi değil fakat yazılımından ayar yaptığında tüm dip ses kalkıyor. Bana Void Elite kulaklığına göre çok rahat geldi Mihawk. Rahatlık göreceli olabilir, bir şey diyemeyeceğim o konuda. HS-35 kullandım zamanında. Kulaklıktan tiz sesler geliyordu, taç kısmından gıcırtı geliyordu ve kırılacağı belliydi yakın zamanda. Bunu garantisine belirttim, elimdeki modelin sorunlu olduğunu söyledim. 1 ay boyunca cevap gelmedi ve sonuç olarak kulaklık taç kısmından kırıldı. Sonrasında bana gelen cevap zaten olumsuzdu. Kırılınca da garanti kapsamından çıktı zaten. Ayrıca Void Elite Surround ile alakası yok ki yazılım sorununun. ICUE'nun kurduğu ses sürücüsünde sorunun temeli. Corsair'e göre sorun Windows'un kurduğu yanlış yazılımdan kaynaklanıyor. İstersen Corsair K68 kullan ve iCUE yükle yine de sistem ses sürücün değişiyor.

Hocam merak ettiğim kısım size nasıl 1 ay boyunca cevap gelmiyor. 5 kere iletişime geçtim 4'ünde ertesi gün döndüler 1'inde de sonraki gün dönüş yapıldı. Gerçekten merak ediyorum yanlış anlamayın.

Hocam merak ettiğim kısım size nasıl 1 ay boyunca cevap gelmiyor. 5 kere iletişime geçtim 4'ünde ertesi gün döndüler 1'inde de sonraki gün dönüş yapıldı. Gerçekten merak ediyorum yanlış anlamayın.
Doğrudur dostum, belki yoğunluğa göre değişiyordur. Ben ne zaman yazsam geç geldi cevap. Geç gelmesi sorun değil aslında, hakkımı yediler ve çözüm sunamadılar. En azından bana.

Geri
Yukarı