300TL gamepad önerisi

Total'de ne gibi bir fiyata geliyor peki?
ben aldığımda 350 tl ye kapamıştım.Şu an fiyat artmış.430 a falan alırsın lakin joystick güzel(titreşimi hasasiyeti ve tetik hızı çok iyi) satıcı mağazada müşteri ile çok güzel ilgileniyor herhangi bir sorunda hemen dönüyorlar yardımcı oluyorlar.

Ben aldığımda 350 TL'ye kapamıştım. Şu an fiyat artmış. 430'a falan alırsın lakin joystick güzel(titreşimi hasasiyeti ve tetik hızı çok iyi) satıcı mağazada müşteri ile çok güzel ilgileniyor herhangi bir sorunda hemen dönüyorlar yardımcı oluyorlar.

Gümrük işleri sıkıntı oluyor mu? Yoksa ben siteden 430 ödediğimde kapıma geliyor mu direk?

Gümrük işleri sıkıntı oluyor mu? Yoksa ben siteden 430 ödediğimde kapıma geliyor mu direk?
siz sitede normal ödemenizi yaparsınız(kaç yazıyorsa)daha sonrada gümrük işlemleri bitip kargonuz geldiğinde ise gümrük ücretini ödersiniz.Şu an cebinizden 350 çıkar ürün gelincede gümrük ücretini nakit olarak kargoya ödersiniz.

Siz sitede normal ödemenizi yaparsınız(kaç yazıyorsa)daha sonrada gümrük işlemleri bitip kargonuz geldiğinde ise gümrük ücretini ödersiniz. Şu an cebinizden 350 çıkar ürün gelincede gümrük ücretini nakit olarak kargoya ödersiniz.

Kapıda ödüyoruz yani, anladım. Teşekkürler buna da bir göz atarım.

Geri
Yukarı