300TL Kablosuz Kafaüstü Kulaklık Önerisi

ahmetinal

Hectopat
Daha fazla  
Bayadır kendime güzel bir kulaklık almak istiyordum ki şu an kullandığım LG'nin kendi kulakiçi kulaklığının bozulmasıyla artık bir ihtiyaç oldu benim için. Daha önce Trust'ın Ewave Wireless kulaklığını kullanmıştım.

Kafaüstü kablosuz ve kaba olmayan bir kulaklık arıyorum kendime, maksimum 300 lira verebilirim. Aklımda iki seçenek var, sizce hangisini almalıyım, kullananlar varsa bilgi verirlerse çok memnun olurum.

Birincisi bu sanırım marka değeri yüzünden kafamı kurcalıyor. Birde Bluetooth ibaresi göremedim, acaba telefonda kullanılabilir mi onuda bilmiyorum.
AKG K 915 Siyah Wireless Kulaküstü Kulaklık

İkincisi, ki bunu almaya karar vermiştim tasarımı dokunmatik tuşları vs. nedeniyle ama bir forumda sadece bir kötü yorum gördüm hakkında bayağı kötü olduğunu söylemiş arkadaş, kafam karıştı sizce hangisi telefonda kullanmak için ideal, veya bu fiyata başka model var mıdır?
Urbanears PLATTAN ADV Wireless Black ZD.4091098

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı