300TL Kasa Önerisi

Abartı değil bu. O deliklerden yeterli hava gelmeyecek içeri.
Şu bilmeden konuşma işini bir bıraksanız keşke bu sistemde de aynı kasa kullanılmış sıcaklık sorunu çekiyor mu bak sonra konuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu bilmeden konuşma işini bir bıraksanız keşke bu sistemde de aynı kasa kullanılmış sıcaklık sorunu çekiyor mu bak sonra konuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyunların hepsinde taş çatlasa 5-10 dakika oynanmıştır bu testte. Asıl sıcaklıklar 1 saatin sonunda belli oluyor. 5 dakika oyun oynayıp ''AAA Bakın ısınmıyor'' demek ne kolay. Benim kullandığım RX590 ilk 10-15 dakika 68-70 derece arası çalışırken 1 saatin sonunda 80 derecelere çıkıyordu rahatlıkla. Şu anda kullandığım R5 1600 1 saatin sonunda 80 dereceleri gördü. Normalde yük altında 65-70 derece arası gidip geliyor ama 1 saatin sonunda 80 derecelere çıkıyor. Kimin bilip bilmeden konuştuğu belli iyi forumlar.

Oyunların hepsinde taş çatlasa 5-10 dakika oynanmıştır bu testte. Asıl sıcaklıklar 1 saatin sonunda belli oluyor. 5 dakika oyun oynayıp 'aaa bakın ısınmıyor' demek ne kolay. Benim kullandığım RX590 ilk 10-15 dakika 68-70 derece arası çalışırken 1 saatin sonunda 80 derecelere çıkıyordu rahatlıkla. Şu anda kullandığım R5 1600 1 saatin sonunda 80 dereceleri gördü. Normalde yük altında 65-70 derece arası gidip geliyor ama 1 saatin sonunda 80 derecelere çıkıyor. Kimin bilip bilmeden konuştuğu belli iyi forumlar.
RX 590'la 1650 Super'i bir tutmandan belli oldu ne kadar bilgili olup olmadığın senin sisteminde öyle oluyor diye her sistemde aynısı olacak diye bir şey yok benim sistemimde de RX 580 var 15 dakikada 73-74 dereceleri görüyor 1.5-2 saat aralıksız oyun oynasam 75-76 derece oluyor 1-2 derece oynuyor 15Dkyka 2 saat arasında sanada iyi forumlar kardeşim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maksimum 300 liralık bir kasa arıyorum. PSU olmamalı, elimde PSU var. RX580 8G Special Edition ekran kartı kullanıyorum. Anakart ise A320M S2H.
Eğer biriktirebiliyorsanız biraz daha para biriktirin benim size tavsiyem. Linkini attığım kasa çok iyi hava akışı olarak. 366 TL'ye böyle bir kasa bulmak kolay değil. Hem önü mesh, hem toz filtreleri mevcut hem de PSU cover kısmı var.
350₺’ye 6 fan’lı Dark guardian satıyorum ilgilenirsen haber ver.
Dark Guardian'ın sıcaklık değerleri nasıl? İşlemciniz ve ekran kartınız 1-2 saat oynadığınız zaman kaç dereceleri görüyor? Çok güzel bir kasaya benziyor önü mesh ve gayet güzel özellikleri var.

Önerdiğim kasa burada daha ucuz. Aynı şekilde sinerji güvenlidir.
Bunu almaya karar verdim, önerileriniz için hepinize teşekkür ederim. Yorumları okudum , kasanın hava akışı iyiymiş.
Kasanın hava alabileceği tek yer yan taraflardaki ufak açıklıklar. 360 TL'ye bunu alacağına şu mesh kasayı alsın alırsın. Şu önü kapalı kasaları artık önermeyin ya.

Aerocool Aero One Frost Cam Yan Panel 4x12cm FRGB USB 3.0 Fiyatı
Kasa masam için çok büyük, oda küçük zaten yanına koyarsam kapı açılmaz 😁

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı