300TL kulaklık önerisi

Tavasapi

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba,
Başlıkta da dediğim gibi o kadar çok inceleme öneri konusu okudum ki artık hangi kulaklığı alacağıma karar veremez oldum.
Bütçe: 250-300 TL.
Beklenti: Mümkün olduğunca iyi ses kastıran, mikrofonu iyi, pavyon ışığı gibi etrafa ışık saçmayan, saçsa da ışıkların kapatılabildiği ve kafayı yormayan bir kulaklık. Üzerine biraz daha koy şunu al demeden adamakıllı bu fiyat bandında iyi bir kulaklık önerin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Başlıkta da dediğim gibi o kadar çok inceleme öneri konusu okudum ki artık hangi kulaklığı alacağıma karar veremez oldum.
Bütçe: 250-300 TL.
Beklenti: Mümkün olduğunca iyi ses kastıran, mikrofonu iyi, pavyon ışığı gibi etrafa ışık saçmayan, saçsa da ışıkların kapatılabildiği ve kafayı yormayan bir kulaklık. Üzerine biraz daha koy şunu al demeden adamakıllı bu fiyat bandında iyi bir kulaklık önerin lütfen.
Gaming ise
https://www.hepsiburada.com/rampage...-miktrofonlu-oyuncu-kulakligi-p-HBV00000R4JE7
Değilse

Gamenote H2016D var bende. Memnunum ama RGB'si kapatılmıyor. Ya RGB USB'sini çıkartıp RGB'siz kullanacaksın. Ya da RGB ile kullanacaksın.

7.1'i sağlam şekilde çalışıyor üzerinde ekolayzer ayarı mevcut. Ses seviyesi gayet yerinde. Fiyatına göre tek eksisi tamamen çelik olması. Evet gerçekten çok sağlam ve kısa sürede yastıkları çok rahat. Fakat 7 saat gibi bir kullanımdan sonra motosiklet kaskı takıyormuşsunuz gibi bir hissiyat oluştu bende çelik olmasından kaynaklı diğer kulaklıklardan bir hayli ağır. Umarım memnun olursun ben çok memnunum G230'dan geçmiştim. Yardımcı olduysam ne mutlu.

Geri
Yukarı