300TL Mouse Önerisi

Denediniz mi? Eksiklikleri nelerdir?
Oyun mouseları için sensörü yetersiz. Viper Mini aslında tam alınması gereken mouse bu bütçede ama konu sahibi küçük mouse sevmediğini söylemiş. Katar Pro gayet alınabilir. G102'ye o paralar verileceğine Katar Pro daha ucuz ve daha iyi. Bütçenin artmasına gerek yok ancak sık sık indirime giren HyperX Pulsefire Haste de indirim zamanında yakalanabilirse çok iyi bir tercih olabilir.

Oyun fareleri için sensörü yetersiz. Viper Mini aslında tam alınması gereken mouse bu bütçede ama konu sahibi küçük mouse sevmediğini söylemiş. Katar Pro gayet alınabilir. G102'ye o paralar verileceğine Katar Pro daha ucuz ve daha iyi. Bütçenin artmasına gerek yok ancak sık sık indirime giren HyperX Pulsefire Haste de indirim zamanında yakalanabilirse çok iyi bir tercih olabilir.

Viper Mini bence de güzel ama alışmam uzun sürecek ama değecekse sorun yok dediğim gibi daha önce de küçük mouse kullandım.

Viper Mini bence de güzel ama alışmam uzun sürecek ama değecekse sorun yok dediğim gibi daha önce de küçük mouse kullandım.
Sensörü çok iyidir Viper Mini'nin. Bu bütçede Rival 3 var ama o da Viper Mini ile kapışamıyor sensör konusunda. Eğer rahat edemeyecekseniz hiç almayın. Ama bu bütçede en iyisi diyebilirim Viper Mini için.

Sensörü çok iyidir Viper Mini'nin. Bu bütçede Rival 3 var ama o da Viper Mini ile kapışamıyor sensör konusunda. Eğer rahat edemeyecekseniz hiç almayın. Ama bu bütçede en iyisi diyebilirim Viper Mini için.

Viper Mini videolarında elime uygun olduğunu gördüm haftaya kadar alabilirsem buraya yazarım.

Geri
Yukarı