300TL mouse önerisi

Bütçe
300
300TL'ye düzgün mouse yok. Bütçe arttırmanız gerek, çok dandik markalardan 300TL'ye bulabilirsiniz.

ASUS TUF Gaming M3.
Havit Gamenote MS1001 arasında kaldım. Aslında, ikisi de güzel yorumlar almış ve öneriliyor.
+ Olarak İtopya'da Gigabyte Aorus M4 300TL bandında şu an.

ASUS TUF Gaming M3.
Havit Gamenote MS1001 arasında kaldım. Aslında, ikisi de güzel yorumlar almış ve öneriliyor.
+ Olarak İtopya'da Gigabyte Aorus M4 300TL bandında şu an.
Onlar kronik sorunlu almayın. Delux M700 50TL arttırıp alabilirsiniz, pişman etmez.

Cahilliğimi af buyurun, delux markası nasıldır? İlk defa duydum ismini
Ve delikli yapıda olması biraz kullanım konusunda rahatsız ediyor beni.
Estağfirullah hocam, o nasıl söz. İyi bir markadır Türkiye'de pek bilinmiyor mâlesef, şuan ben M700 3389 kullanıyorum hâtta. Forumda çok önerilen bir mouse bu fiyat bandında, benden daha çok bilgiye sahip insanların fikirlerine de şurdan bakın derim;
Zaten benzer konulara bakarsanız son zamanlarda karşınıza çıkacaktır, 3327 versiyonunu @emircanunlts Hocam yeni aldı, onun da fikirlerini alabilirsiniz kendisi belirtmek isterse.

Cahilliğimi af buyurun, delux markası nasıldır? İlk defa duydum ismini
Ve delikli yapıda olması biraz kullanım konusunda rahatsız ediyor beni.
Delikli yapı konusunda ben de sorun olur diye kuşkulandım fakat şuan bir problem teşkil etmiyor. Terleseniz bile şırıl şırıl terlemediğiniz için bir sorun olmaz diye düşünüyorum.

Estağfirullah hocam, o nasıl söz. İyi bir markadır Türkiye'de pek bilinmiyor mâlesef, şuan ben M700 3389 kullanıyorum hâtta. Forumda çok önerilen bir mouse bu fiyat bandında, benden daha çok bilgiye sahip insanların fikirlerine de şurdan bakın derim;
Zaten benzer konulara bakarsanız son zamanlarda karşınıza çıkacaktır, 3327 versiyonunu @emircanunlts Hocam yeni aldı, onun da fikirlerini alabilirsiniz kendisi belirtmek isterse.

Delikli yapı konusunda ben de sorun olur diye kuşkulandım fakat şuan bir problem teşkil etmiyor. Terleseniz bile şırıl şırıl terlemediğiniz için bir sorun olmaz diye düşünüyorum.
Teşekkür ediyorum. Herhangi bir alternatif öneriniz var mıdır ekstradan?
Açıkcası Gigabyte ve Asus'ta aklımı çelmiyor değil.

Geri
Yukarı