300TL'ye i3-2100 İçin Anakart Önerisi

Malum siteden bulabildiğiniz en ucuz 1155 anakartı alın. O işlemciye anakart için 150 TL'den 1 kuruş daha çok vermeyin, yazık. Piyasayı bilmiyorum ancak 100 TL'ye falan bulabilirseniz ikinci el bir model son derece yeterli olacaktır.

Malum siteden bulabildiğiniz en ucuz 1155 anakartı alın. O işlemciye anakart için 150 TL'den 1 kuruş daha çok vermeyin, yazık. Piyasayı bilmiyorum ancak 100 TL'ye falan bulabilirseniz ikinci el bir model son derece yeterli olacaktır.
Önerebileceğiniz
Önerdiğiniz bi anakartın linkini verirmisiniz.

Kardeşim sana zahmet bana yardım edermisin? Bana bi anakart linki atarmısın?
Canım, arkadaşlarımızın dediği gibi 1155 pin uyumlu bir sisteme 300 TL civarında bir bütçe ile Anakart almaya değmez, ikinci el tavsiye etmiyorum, sıkıntı çıkma olasılığı yüksek düşün kaç sene önceki teknoloji. Malum dolar yükseldi, yazın (2016 temmuz) 140-150 lira civarında olan 1155 Anakartlar 180-250 civarına çıktı zaten birkaç marka model mevcut. Benden tavsiye sıfır al, kafan rahat olsun, diğer arkadaşların düşüncesine karışamam fakat ben 2. el problemini çok sık yaşadım kendim de bilgisayarcı olmama rağmen, insanlara güvenilmez üzgünüm buradan yazmak çok kolay fakat uzaktan göründüğü gibi değil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı