300TL'ye kadar kulaklık tavsiyesi

Bütçe
<300

beratslvi

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yeni kulaklık almak istiyorum. Bilgisayarda kullanacağım, çoğunlukla oyun oynamalık bir kulaklık arıyorum. Ancak gördüğüm ne kadar kulaklık varsa çok kaba bir görüntüleri var. Corsair HS35 adında bir kulaklık buldum. Bu kulaklık nasıldır? Başka bir kulaklık öneriniz var mı?
Örneğin aşağıdaki kulaklık gibi. Üstündeki demirler pek hoşuma gitmiyor. Daha sade bir kulaklık olsun isterim.

1608621456108.png

Ben güncel olarak kullanıyorum. 2 yıllık garantisi bitti 3 yılın yarısındayım ve tek bir şikayetim yok. mikrofon boyu çok iyi ve istediğin yöne doğru ayarlanabiliyor. fiyatı ben aldığımda 120 tl idi şuanda 200 tl olmuş ancak ses performansı ve mikrofon performansı gayet iyi kulağıda kaplıyor ve dışarıya ses vermyior. siz sade istediğiniz için beğenmeyebilirsiniz kulaklığı ama herkesin tercihi farklı. 😊

Dosya Ekleri

• indir (1).jpg
    indir (1).jpg
    7 KB · Görüntüleme: 27
Ben güncel olarak kullanıyorum. 2 yıllık garantisi bitti 3 yılın yarısındayım ve tek bir şikayetim yok. Mikrofon boyu çok iyi ve istediğin yöne doğru ayarlanabiliyor. Fiyatı ben aldığımda 120 TL idi şu anda 200 TL olmuş ancak ses performansı ve mikrofon performansı gayet iyi kulağıda kaplıyor ve dışarıya ses vermyior. Siz sade istediğiniz için beğenmeyebilirsiniz kulaklığı ama herkesin tercihi farklı. 😊

Sizde sorun yaratmaması sıkıntısız olduğu anlamına gelmiyor maalesef, alınmaz. Corsair gibi rakipler varken Rampage'nin bu modellerine bakılmaz.

Ben güncel olarak kullanıyorum. 2 yıllık garantisi bitti 3 yılın yarısındayım ve tek bir şikayetim yok. Mikrofon boyu çok iyi ve istediğin yöne doğru ayarlanabiliyor. Fiyatı ben aldığımda 120 TL idi şu anda 200 TL olmuş ancak ses performansı ve mikrofon performansı gayet iyi kulağıda kaplıyor ve dışarıya ses vermyior. Siz sade istediğiniz için beğenmeyebilirsiniz kulaklığı ama herkesin tercihi farklı. 😊

Öncelikle teşekkür ederim ilginiz için. Aktif olarak kullandığım ve bozulan kulaklığım bu kulaklık. Bugün durduk yere mikrofonun ucundaki plastik resmen fırladı yerinden :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı