300TL'ye mekanik klavye önerisi

Hocam diğer sitelerde hep 587TL falan burada 367 TL ve indirim ne zaman biter.

Bilmiyorum ama elinizi çabuk tutun derim, dolar arttıkça fıyatlar artıyor bir daha bu fiyata satılmayabilir.
Redragon kalite olarak her çeşit Gamepower'dan, Rampage'dan iyidir.

Kanka ne alırsın bilmem ama burada klavye konusunda çok kötü bakışlar oluyor.(özellile gamepower a karşı)
Önüne gelen kullanmadığı ürüne çöp falan diyor tekrar söylüyorum yorumları çok takmadan bir ürün almanı tavsiye ederim. Ben mesela buradaki yorumlara rağmen Overlord aldım çok iyi klavye.

Kanka ne alırsın bilmem ama burada klavye konusunda çok kötü bakışlar oluyor.(özellile gamepower a karşı)
Önüne gelen kullanmadığı ürüne çöp falan diyor tekrar söylüyorum yorumları çok takmadan bir ürün almanı tavsiye ederim. Ben mesela buradaki yorumlara rağmen Overlord aldım çok iyi klavye.
Aynen öyle bazen şaşırıyorum, alıp kullandığım ürün hakkında aynı ay bozuldu aynı hafta bozuldu gibi ifadeler garip geliyor. Bir bana denk gelmedi aynı hafta bozulan ürünler :D

Aynen öyle bazen şaşırıyorum, alıp kullandığım ürün hakkında aynı ay bozuldu aynı hafta bozuldu gibi ifadeler garip geliyor. Bir bana denk gelmedi aynı hafta bozulan ürünler :D
Evet bence herkes olumsuz olmak için çabalıyor veya ürünü kullanmayı bilmiyor.
Ben a101 den 40 tl ye aldığım klavyeyi 2 sene kullandım. Sonra artık mekanik istedim diye değiştirdim. Arkadaşlar hep şanssız herhalde :D

Evet bence herkes olumsuz olmak için çabalıyor veya ürünü kullanmayı bilmiyor.
Ben a101 den 40 tl ye aldığım klavyeyi 2 sene kullandım. Sonra artık mekanik istedim diye değiştirdim. Arkadaşlar hep şanssız herhalde :D
Oku bakalım marka sağlamlığını anla. Siz çok istiyorsanız gamepower alabilirsiniz, bozulunca da konu açarsın artık :D
A101den aldığın klavye membrane ayrıca, membran klavyeler bozulmaya meyilli değil, içinde mekanik bir mekanizma yok, 10yıl kullanırsın.

Size gelmedi demek olmayacağı anlamına gelmez. %90 sorunlu marka ürün üreten bir yerden neden klavye alınır ki? Aynı fiyata daha iyi alternatifler varken.
Bozulunca da konu açarsınız artık :D

Oku bakalım marka sağlamlığını anla. Siz çok istiyorsanız gamepower alabilirsiniz, bozulunca da konu açarsın artık :D
A101den aldığın klavye membrane ayrıca, membran klavyeler bozulmaya meyilli değil, içinde mekanik bir mekanizma yok. 10yıl kullanırsın.
En sağlam dediğin markalarda bile bu kadar şikayet sayısı görebilirsin emin ol.
Kaldı ki fiyat/performans arayanlara hitap eden markalara göre bence düşük oranlar bunlar.
Ne kadar ekmek o kadar köfte!
%90 sorunlu marka ürün üreten bir yerden neden klavye alınır ki?
Nerdeymiş bu oran bize de göstersene kanka :d

A101den aldığın klavye membrane ayrıca, membran klavyeler bozulmaya meyilli değil, içinde mekanik bir mekanizma yok, 10yıl kullanırsın.

Size gelmedi demek olmayacağı anlamına gelmez. %90 sorunlu marka ürün üreten bir yerden neden klavye alınır ki? Aynı fiyata daha iyi alternatifler varken.

Bozulunca da konu açarsınız artık :D
Bahsettiğin oranı ne güzel de uydurdun öyle. Hangi marka %90 sorunlu ürün üretip de ayakta kalabiliyor ?

Geri
Yukarı