300W güç kaynağına RX 570 takılır mı?

Kardeşim 300 w yetmez en az 500 yapman gerekiyor . 600 w olanı al sen birde o ekran kartının
Pc-i express slotunu 8 + 6 pin olarak tak takmazsan bilgisayarın açılıp kapanır
Bu psu senin için çok iyi termaltake en iyi markalardan biridir ayrıca 80 plus sertifikası var
Biraz tuzlu ama iyidir
Bir kere al iyisini al
Ben de bunu almayı düşünüyorum

Sistemim şu;
  • Ekran kartı: GIGABYTE RX 560 GAMING OC 4 GB
  • İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G
  • Anakart: MSI A320M PRO-VH PLUS
  • Kasa: Power Boost VK-1624 350W Shiny Piano Siyah ATX Kasa
  • PSU: Kasa içindeki 350W PSU
bu sisteme bu PSU uyumlu olur mu yani anakarta uygun olup olmama durumu var mu ve ekran kartım PSU gücü ile değil anankarttan gelen güç ile çalışıyor.

Sistemim şu;
  • Ekran kartı: GIGABYTE RX 560 GAMING OC 4 GB
  • İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G
  • Anakart: MSI A320M PRO-VH PLUS
  • Kasa: Power Boost VK-1624 350W Shiny Piano Siyah ATX Kasa
  • PSU: Kasa içindeki 350W PSU
bu sisteme bu PSU uyumlu olur mu yani anakarta uygun olup olmama durumu var mu ve ekran kartım PSU gücü ile değil anankarttan gelen güç ile çalışıyor.
500w 80+ bronze bir güç kaynağı almanızı öneririm. ekran kartınızda baktığım kadarıyla 6 pin güç bağlantısı var doğrudan pcı express bağlantısınından sizin tabirinizle anakarttan güç alarak çalışmıyor

500w 80+ bronze bir güç kaynağı almanızı öneririm. ekran kartınızda baktığım kadarıyla 6 pin güç bağlantısı var doğrudan pcı express bağlantısınından sizin tabirinizle anakarttan güç alarak çalışmıyor
Peki attığım psu uygun mu 400W yeterli olduğnu biliyorum fazlasına bütçem yok zaten ama bu PSU takılır mı?

O PSU ile tüm sistemini yakıp, patlatmadan minimum 450W 80+ sertifikalı bir model bakmanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı