3050-3050 Ti'lı laptoplar AAA oyunlar için yeterli midir?

• Konuyu başlatan TLM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 480

TLM

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 3050'li laptoplar AAA oyunlar için yeterli midir? Yeterliyse önerebilir misiniz? Yeterli değilse 25K'ya kadar mümkünse 4050'li laptop önerir misiniz?

Bütçeyi zorlama imkanınız var mı?

Yok maalesef hocam. Bende bunu almayı düşünüyordum ancak 10 gün içerisinde 5K zam gelince mecbur başka alternatiflere yönelmek zorunda kaldım.

Yeterli değildir. Stoklar tükenmeden TUF A15 alın.

Yok maalesef hocam. Bende bunu almayı düşünüyordum ancak 10 gün içerisinde 5K zam gelince mecbur başka alternatiflere yönelmek zorunda kaldım.

Attığım model 4060 versiyonu, zorlamana değerdi 4050 versiyonu değil.

Bu bakilabilir o zaman.

HP Victus 16 i5-12500H RTX 3060 bakılabilir o halde bence.

Attığım model 4060 versiyonu, zorlamana değerdi 4050 versiyonu değil.

Bu bakilabilir o zaman.

Bu da olur.

Merhaba 3050'li laptoplar AAA oyunlar için yeterli midir? Yeterliyse önerebilir misiniz? Yeterli değilse 25K'ya kadar mümkünse 4050'li laptop önerir misiniz?

3050 Ti 95W kullanıyorum şu ana kadar hiçbir AAA oyunda sıkıntı yaşamadı bir teek Cyberpunk'da sıkıntı yaşadım ufaktan onda DLSS açınca çözüldü.

Geri
Yukarı