Çözüldü 3050 Ti laptopta Windows 11 ile tarayıcıda gezerken görüntüde bozulma oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Uzumaki

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Monster'ın Abra A5 v18.2.3. modelini kullanmaktayım. Oyun oynarken herhangi bir problem yaşamıyorum ancak tarayıcıda gezerken videoda gösterdiğim şekilde görüntü bozulmaları oluyor. Bu durum neden kaynaklı olabilir acaba?

Çözüm
Bana daha çok yazılımsal gibi geldi, en basitinden DDU ile GPU sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.
Merhabalar, Monster'ın Abra A5 v18.2.3. modelini kullanmaktayım. Oyun oynarken herhangi bir problem yaşamıyorum ancak tarayıcıda gezerken videoda gösterdiğim şekilde görüntü bozulmaları oluyor. Bu durum neden kaynaklı olabilir acaba?

Ekran kartı veya ekran kablosu sorunlu olabilir donanımsal bir sorun büyük ihtimalle servise göndermeni şiddetle tavsiye ediyorum.

Artı -1 Eksi
Dediğim gibi sorun ya ekran kartı ya da ekran kartının kablosunda daha da kötüleşebilir zamanla servise gönder. Büyük ihtimalle alalı 1-2 ay oldu servis hata donanımsal olduğu için ücret talep etmez.

Evet yeni aldım. 3 ay olmadı. Ekran bozulduğunda bir yerden sonra düzeliyor ancak bir buğulanma kalıyor. Onu da bilgisayarı yeniden başlatarak çözebiliyorum.

Bana daha çok yazılımsal gibi geldi, en basitinden DDU ile GPU sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.

Çözüm
Deneyeyim hocam.
Deneyeyim hocam.
Her ikisini de kaldırdım (NVİDİA + İNTEL) Windows Update ile mi yükleyeyim yenilerini?

Son düzenleme:
Hocam Nvidia driveri kurarken bi anda mavi ekran yedik. Şuan srtrail, raw drivers tarzı muhabbetlere girdik. Formatta atamıyorum. Ne yapabiliriz bi fikriniz var mı? Bilgisayar sürekli kendini otomatik onarima atıyor ancak onaramiyor.
Hocam onarımdan gelişmiş seçeneğe girip başlangıç seçeneklerinden güvenli moda alınca açılıyor mu? Bu arada formatı USB ile atarsınız ama şimdilik güvenli modda açılıyor mu diye bakalım.

Geri
Yukarı