3050 Ti Star Wars Jedi: Survivor oyununda nasıl bir performans verir?

Baran0141

Hectopat
Yer
Nordland
RAM
16 GB DDR5 8x2
SSD veya HDD modeli
512 GB SSD
Ekran kartı
3050 Tİ
İşlemci
İ5-12500H
Oyunun minimum sistem gereksinimlerinde 8 GB VRAM yazıyor, benim kartın VRAM'ı 4 GB. DLSS performans modunda 60 FPS alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun minimum sistem gereksinimlerinde 8 GB VRAM yazıyor, benim kartın VRAM'ı 4 GB. DLSS performans modunda 60 FPS alabilir miyim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1080 P Low'da sorunsuz oynarsın
1080 P mediumda FSR 2.0 Performance ile oynayabilirsin gibi duruyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1080 P Low'da sorunsuz oynarsın
1080 P mediumda FSR 2.0 Performance ile oynayabilirsin gibi duruyor.
DLSS yokmu? birkaç ay beklemek daha iyi gibi gözüküyorç

DLSS yokmu? birkaç ay beklemek daha iyi gibi gözüküyorç
Daha yok CS 2'de de yok birkaç ay değil ama birkaç hafta sonra yeni GameReady Driver'ı ile DLSS desteği alır gibi. Ama daha yeni ve sıkıntılı olmasına rağmen 1080 P'de oynayabilmemiz iyi. Optimizasyonu düzelsin medium'da daha rahat oynayacağız.

Giriş kısmında çok FPS sorunu çıkarmıyor oynar geçersin ama açık dünyaya açıldığında FPS yerlere düşüyor FSR kalite modu kurtarmıyor hiçbir mod kurtarmıyor çöp gibi görünsün dersen Ultra performans modunda bir tık akıcı oluyor ama görüntü çöp oluyor saçmalık patchleyip düzeltmelerini bekleyeceğiz Last of Us gibi ama Last of Us'ın şu anki hali ortada.

6750xt ile yüksek ayarlarda ortalama 76 fps ile oynuyorum. Performans sorunu yaşamadım. 1080p'de Sadece bazen çok nadşir 1 2 saniye takılıyor.

Geri
Yukarı