3060 ekran kartı sistem ile uyumlu mu?

graphicser

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba;
Z370-A Pro anakart.
i7-8700K 3,70 işlemci.
16 GB RAM.
1050 Ti ekran kartı.
Bir konu açmıştım ekran kartı tavsiyesi için 3060 almamı önermişlerdi. Benim anakartıma uygun mu nereden bilebilirim ben. (Hepsiburada'da indirime girmişken alayım) yardımcı olursanız sevinirim.

Anakartınıza uyumlu ama bu 3060'ı almayın. 3060 12 GB modellerinden birini alın. Fiyat farkları pek yok. Hatta daha uyguna 12 GB'li model de bulabilirsiniz.

Evet ama MSI olmak zorunda değilse

https://www.hepsiburada.com/inno3d-...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.43

Inno3D tavsiye edebilirim.

Zotac ve Galax da var 7-8 arası fiyatlara ama Inno3D daha iyi gibi geliyor bana onlara nazaran.
Dostum ben o zaman bu Inno3d olanı alıyorum. Youtube dan bir kaç videoya da baktım. Eski bir markaymış. Sinerji diye bir sitede biraz daha ucuz ama güvenilir mi bilemedim. Hepsiburada dan alıyorum. Teşekkürler tavsiye için.

Dostum ben o zaman bu Inno3d olanı alıyorum. Youtube dan bir kaç videoya da baktım. Eski bir markaymış. Sinerji diye bir sitede biraz daha ucuz ama güvenilir mi bilemedim. Hepsiburada dan alıyorum. Teşekkürler tavsiye için.
Hayırlı olsun. Sinerji de güvenli ama Hepsiburada bana da daha çok güven veriyor. Fiyat farkı artmadıkça Hepsiburada veya Amazon tercihim olur.

Sinerji güvenilir alabilirsin zaten hazır sistemlerde falan kullanılan kartlardan bende kullanıyorum.

Sinerji güvenilir alabilirsin zaten hazır sistemlerde falan kullanılan kartlardan bende kullanıyorum.
Hayırlı olsun. Sinerji de güvenli ama Hepsiburada bana da daha çok güven veriyor. Fiyat farkı artmadıkça Hepsiburada veya Amazon tercihim olur.
Arkadaşlar teşekkürler yardımlar için. Ekran kartım geldi, güvenli modda sürücülerimi kaldırdım, ekran kartını taktım ve şuan bir sıkıntı gözükmüyor. Saolun :)

Geri
Yukarı