3060 için Mining anakart önerisi

yarın gidip vatandan alacağım kartı bunun bios ayarını nerden yapıcaz 3 tane var bende 3060 denerim ama bios ayarı tam olarak neresi
Eki Görüntüle 1007158
bu şekilde çalışır yazıyor kullanım klavuzunda ama, başarırsanız söyleyin bakayım ben de.
bu şekilde nasıl olacak hocam en az 8 istemiyormu birisi 4 gösteriyor ?

Eyvah eyvah ben bu konuyu çok geç fark ettim 🙄

40 tane kart aldım ama başıma bela da aldım sanırım.

Bu kart olur mu ?
Veya
Bu kart?
Rustoil anakart PCIE Gen 2.0 desteklediği için direk iptal zaten.
Biostar da sadece 1 tane çalıştırır malesef, kalan 7 sini x1 de çalıştırdığı için olmaz.
1620164197918.png

Pahalı da olsa destekleyen ülkemizde bulunan 4-5 ‘li anakartlar var mı? Bu konuda deneyimi olan var mi? Olmadı bu şekilde çözüm üretebilirim miyim? Yoksa iade edeceğim.

MSI X470 GAMING Plus elime ulaştı iki adet RTX3060 deneyip size bilgi vereceğim. İşlemci için beklemedeyim. @djosidj
Anakart şimdi elime geldi, parçaları taktım fakat DRAM ışıkları yanıyor sebebini çözemedim. AMD Ryzen 5600X işlemci ve trient-Z RAM'leri mi taktım. Diğer bilgisayarımda sorunsuz çalışan parçalar. Bilgilendirirseniz sevinirim.
Fotoğrafları paylaşıyorum.
Arkadaşlar şimdi fark ettim bir de CPU ışığı yanıyor.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    158,6 KB · Görüntüleme: 44
  • image.jpg
    image.jpg
    125,6 KB · Görüntüleme: 40
  • image.jpg
    image.jpg
    133,6 KB · Görüntüleme: 50
  • image.jpg
    image.jpg
    149,2 KB · Görüntüleme: 38
  • image.jpg
    image.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
MSI X470 GAMING Plus elime ulaştı iki adet RTX3060 deneyip size bilgi vereceğim. İşlemci için beklemedeyim. @djosidj
Anakart şimdi elime geldi, parçaları taktım fakat DRAM ışıkları yanıyor sebebini çözemedim. AMD Ryzen 5600X işlemci ve trient-Z RAM'leri mi taktım. Diğer bilgisayarımda sorunsuz çalışan parçalar. Bilgilendirirseniz sevinirim.
Fotoğrafları paylaşıyorum.
Arkadaşlar şimdi fark ettim bir de CPU ışığı yanıyor.
Ramlari bir boşluk bırakarak tak benim anakart hala gelmedi

Geri
Yukarı