Mining için 3060 vs 3060 Ti

KomoG2M

Decapat
Daha fazla  
3060 ne kadar kazandırır, 3060 Ti ne kadar kazandırır. İkisi için de hangi coin ideal. Elektrik ne kadar gelir. Net kâr ne kadar olur ortalama. Sorularima cevap verirsenic sevinirim en çok merak ettiğim ne kadar kazandirdiklari.

3060 ne kadar kazandırır, 3060 Ti ne kadar kazandırır. İkisi için de hangi coin ideal. Elektrik ne kadar gelir. Net kâr ne kadar olur ortalama. Sorularima cevap verirsenic sevinirim en çok merak ettiğim ne kadar kazandirdiklari.
Şuan hiçbirşey kazanamazsın boşuna girme.

İkisi de hiçbir şey kazandırmaz. Mining işi bitti artık, belki çok ilerleyen zamanlarda.

Niye ki eth arttı şuan farki ne 2 sene öncesine anlamadım anlatirmisiniz

Artsa ne olacak getiri yine yerinde sayıyor. 2 sene önce bir ekran kartının kendini amorti etmesi 6 ila 8 ay sürüyordu şimdi bırak elektrik faturasını ödeyecek de kendisini amorti edecek. Kaç sene sürer 4-5 falan mı? Aşağı yukarı öyle olmalı.

İki ekran kartın güç tüketimlerinde 15% fark var. Performans olarak 20% fark var. 3060 Ti biraz daha karlı olacaktır. Tabii bu kartların bir sürü türü var, overclocklusu var falan derken bu sayılar değişebilir elinizdeki karta göreSpesifik olarak Hash çözme değerlerine bakmak lazım, her coin için hash zorluğu aynı değil ve kazandıracakları para da değil. Bunun haricinde ülkemizde elektrik çok pahalı ve hangi coin kazılırsa kazılsın kar elde etmek zor.

Artsa ne olacak getiri yine yerinde sayıyor. 2 sene önce bir ekran kartının kendini amorti etmesi 6 ila 8 ay sürüyordu şimdi bırak elektrik faturasını ödeyecek de kendisini amorti edecek. Kaç sene sürer 4-5 falan mı? Aşağı yukarı öyle olmalı.
sebep ekran karti fiyatının artmasi mi hashrate mı değişti noldu ben baktim sitelerden falan 6 ay içinde amorti ediyodu yanlis mi baktim

Geri
Yukarı