3060 ile madencilik yapmaya değer mi?

@hellaboutthat neden kızgın attınız acaba?

Hocam mining yapmanıza kızıyorlar, onlar da haklı. Herkes mining büyüsüne kapıldı, stok bırakmadı. Sizi onlardan zannetmiş olabilirler. RTX 3060'ın kilidi NVIDIA tarafından bir yazılım güncellemesi ile 'yanlışlıkla' kaldırıldı.

Parasını verip almış ve mining yapmak istiyor. Kızgın atmanız tamamen boş bence. Bu arada yanlış bilmiyorsam o kilidi kırdılar ve tekrardan kârlı hale geldi.
Oyuncu olarak aldım kartımı. Siz ne çektiyseniz ben de çektim. Madencilere ben de çok kızıyorum piyasaya yaptıkları yüzünden. Ama gidip 50 tane kart almadım. Oyun oynadığım kartımdan kar etmek istiyorum sadece. Kızgın atmanız cidden çok saçma.

Oyuncu olarak aldım kartımı. Siz ne çektiyseniz ben de çektim. Madencilere ben de çok kızıyorum piyasaya yaptıkları yüzünden. Ama gidip 50 tane kart almadım. Oyun oynadığım kartımdan kar etmek istiyorum sadece. Kızgın atmanız cidden çok saçma.
50 adet kart da alabilirsiniz kimse karışamaz. Bunun için botlar da yazabilirsiniz otomatik satın alan yine herhangi biri size karışamaz. Firmalar engelleyebilirler isterlerse aynı anda sadece belirli sayıda ekran kartı satarak. Bu arada mining kilidi kalkmış sürümü indirin çok karlı bir gelir kapınız oluşur.

50 adet kart da alabilirsiniz kimse karışamaz. Bunun için botlar da yazabilirsiniz otomatik satın alan yine herhangi biri size karışamaz. Firmalar engelleyebilirler isterlerse aynı anda sadece belirli sayıda ekran kartı satarak. Bu arada mining kilidi kalkmış sürümü indirin çok karlı bir gelir kapınız oluşur.
Virüssüz bir linki var ise paylaşabilir misiniz o sürümü acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı