3060 ile madencilik yapmaya değer mi?

Benim 3060 3 fanlı olanlardan seninkiyle aynı ayarları deneyeyim mi acaba benim kartta OC falan yazmıyor düz 3060, zarar gelir mi diye çekiniyorum
Voltaj vermediğin sürece kartı bozamazsın, deneme yaptığın senaryo için diyorum bunu tabii. Sıcaklığın 55 dereceyi geçmesin bir sorun olmaz.

Nvidia bence bilerek kırdı o kilitleri. Ne de olsa kartların daha çok satılması işlerine geliyor. 3060'ın kilidi kırılalı biraz oldu sanırım hocam. Değer mi bilmem. Eğer sadece oyun için aldıysanız bence kartı yıpratmaya gerek yok.

Nvidia bence bilerek kırdı o kilitleri. Ne de olsa kartların daha çok satılması işlerine geliyor. 3060'ın kilidi kırılalı biraz oldu sanırım hocam. Değer mi bilmem. Eğer sadece oyun için aldıysanız bence kartı yıpratmaya gerek yok.
Zaten çok barizdi. Neden öyle bir sürücü yapsınlar ? Böyle hem oyuncuların gönlünü aldırlar hem de kart kapış kapış saniyesinde satılıyor.

Binance pool odeme yapti gosteriyor ama hesaba yatan bakiye yok, Binance TR ether adresimi girdim diye mi, ya da ödemenin yapılması için Binance pool da kimlik doğrulama mı gerekiyor?
Bilgisayar hareketsiz kalınca MHz düsüyor ne zaman mousu oynatsam yükseliyor. HDD falan açık her şey açık yüksek güç modunda bilgisayar ama anlamadım 5 dk hareketsiz kalınca MHz düşüyor.
Voltaj vermediğin sürece kartı bozamazsın, deneme yaptığın senaryo için diyorum bunu tabii. Sıcaklığın 55 dereceyi geçmesin bir sorun olmaz.

Hocam bu karta daha ince ayar var mı mesela voltaj ne işe yarar sabit 53 derece benimki senle yanı ayarları yaptım şu anda

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı