3060 ile madencilik yapmaya değer mi?

Fikri olan ?

Doğru değil. Tam tersine OC ayarları düzgün yapılırsa kart daha stabil çalışır, sıcaklık değeri düşer. Güç tüketimi azalır.

Anladım o zaman 3060 için overclock ayarları lazım ya, ben daha fazla msh almak için kartı yıpratmayalım diye düşünmüştüm ama madem öye

Bir de benim kartın garantisi daha var OC yapınca servis bunu tespit edip granti disi birakabilir galina
Ben kartı alalı 4 ay oldu, 32 ay garantisi var. Kendi adıma ben sıkıntı yapmadım, sen sıkıntı yaparım diyorsan iyi düşün. Servis anlar anlamaz ben bilemem.

Ben kartı alalı 4 ay oldu, 32 ay garantisi var. Kendi adıma ben sıkıntı yapmadım, sen sıkıntı yaparım diyorsan iyi düşün. Servis anlar anlamaz ben bilemem.

Hocam servis anlasada gerçi mining yapmak yasak mı hayır değil, overclock yapıldıgını nasıl anlarlar bilemem

65 PL, -200 Core, 1200 Mem. %50 fan ile 49 mhs alıyorum. Kart 51-53 derece arasında. INNO3D 3060. 110 Watt tüketimi var.

9K para var RTX 3060 sistem toplayamıyorum hiç normal değil.
Neden? Mining ile alakası yok benim için çünkü daha param yetmiyor. O konuda korona karşımda.
Param yetse 2. duvara geleceğim no stock problemi ile karşılaştığımda o zaman kızgın atabilirim...

Hocam servis anlasada gerçi mining yapmak yasak mı hayır değil, overclock yapıldıgını nasıl anlarlar bilemem
Anlayacaklarını sanmam. Ben takmıyorum kafaya zaten. 2 aya kadar karta verdiği parayı almış olurum. Karta zarar verecek kadar da zorlamıyorum. GPU ısısı 43 derece. Stabil bir şekilde çalışıyor. Oyun oynarken kart daha fazla zorlanıyor.
Belki para toplayana kadar no stock olayı biter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…