3060 İtopya VOK Ultra sistemde nasıl daha ucuz?

bsavasy

Decapat
Daha fazla  
RTX 3060'ın ilk satışa çıktığı gün itopya.com VOK Ultra isimli bir sistemi (kısıtlı stokla) 8K fiyatla satışa sunduğunu duyurmuştu. Benim takıldığım nokta şu, 3060'ı kimi siteler tek başına 8K küsur fiyatla satıyorlar. Bu sistem ise 8K'ya satışa sunuldu. Tabiri caizse bu kimi siteler bizi mi koparıyor? Kar marjıydı, vergiydi, 3200 TL'den 8K'ya nasıl çıkabiliyor? Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 3060'ın ilk satışa çıktığı gün itopya.com VOK Ultra isimli bir sistemi (kısıtlı stokla) 8K fiyatla satışa sunduğunu duyurmuştu. Benim takıldığım nokta şu, 3060'ı kimi siteler tek başına 8K küsur fiyatla satıyorlar. Bu sistem ise 8K'ya satışa sunuldu. Tabiri caizse bu kimi siteler bizi mi koparıyor? Kar marjıydı, vergiydi, 3200 TL'den 8K'ya nasıl çıkabiliyor? Yorumlarınızı bekliyorum.
Kardeşim denetleme yapılmaz ise bu sitelere 15000 de yazar adam .
Tekli satış yapmıyorlar bilerek ellerindeki parçaları 3060 sayesinde çıkarıyorlar.
ve şuda var tekli satış da hepsini hazır sisteme kullandık diye 10000 yazıp milleti keriz yerine alıyorlar olay bu

10.000TL'lik DART1 sisteminde 3060 daha uygun fiyatlıydı. Ben de anlamıyorum gerçekten

Geri
Yukarı