3060 PC'ye monitör önerisi

artche

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, böyle bir sistem topluyorum ve genelde Valorant tarzı FPS oyunları oynuyorum ve tekrar sıralamaya girip Pro oynama ihtimalim var. 240Hz göz yormayacak güzel bir monitöre ihtiyacım var. Sizce hangi monitörlere yönelmeliyim?

Screenshot_20230331_145353_nceHesap.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, böyle bir sistem topluyorum ve genelde Valorant tarzı FPS oyunları oynuyorum ve tekrar sıralamaya girip Pro oynama ihtimalim var. 240Hz göz yormayacak güzel bir monitöre ihtiyacım var. Sizce hangi monitörlere yönelmeliyim?

Eki Görüntüle 1721604
Anakart'ı değiştirme şansınız varmı ve illa 3060 ekran kartımı istiyorsunuz. (konunun monitör olduğunu biliyorum)

Arkadaşlar monitor için bütçem

Arkadaşlar selam, böyle bir sistem topluyorum ve genelde Valorant tarzı FPS oyunları oynuyorum ve tekrar sıralamaya girip Pro oynama ihtimalim var. 240Hz göz yormayacak güzel bir monitöre ihtiyacım var bütçe 6K ile 7K arasi

240Hz olarak AOC 24G2ZZE bakabilirsin.
Teşekkür ederim dostum bakacagım

3060 yerine RX6700 bakmanızı öneririm. Daha güçlü FSR3.0 güncellemesini de alması bekleniyor.
Yayin yapmak için vs 3060 daha iyi olur diye düşünmüştüm bi de dediğiniz kart için suanki anakart ve islemci yeterli olur mu

Anakart'ı değiştirme şansınız varmı ve illa 3060 ekran kartımı istiyorsunuz. (konunun monitör olduğunu biliyorum)
Var ama total kasa için bütçem 17 18k ve ince hesaptan alacağım sistemi, daha iyi bi anakart koyunca + 2k falan daha vermem gerekiyor

240Hz olarak AOC 24G2ZZE bakabilirsin.
NOVA-DUAL5600X / AMD Ryzen 5 5600X / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bu sistemi almazsanız pişman olursunuz.

Hocam anakart için hangisini önerirsin peki bi de Rx 6700 benim Rtx 3060dan daha mı iyi ilerde yayin vs de yapacağim
Rx 6700 veya 6700XT her türlü 3060tan iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bakin fps testlerine, evet yayin icin rtx güzel fakat genel olarak baktiginda hem fiyat performans acisindan hemde fps acisindan rx 6700 güzel

Hocam anakart için hangisini önerirsin peki bi de Rx 6700 benim Rtx 3060dan daha mı iyi ilerde yayin vs de yapacağim
Bütçe yetiyorsa B550M serisi iyidir, ama f/p acisindan B450M'de güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı