3060 sistem mining yaparken kapanıyor

Kcyn

Decapat
Daha fazla  
Müning yaparken bilgisayar kendisine reset atıyor. Acaba neden oluyor diye bir gün başında bekledim ve önce kasmya başladı bütün sistem takılmaya başladı ardından kendisini kapattı ve reset attı (bilgisayar başlayınca MSI Afterburner kendine reset atmış oluyor) yok mudur bir çözümü acaba her dakika sıkıldım artık.

(3 tane RTX 3080.
1tane RTX 3060)
ETH madenciliği.
(3060 için sürücüsüyle yapıyorum)

Müning yaparken bilgisayar kendisine reset atıyor. Acaba neden oluyor diye bir gün başında bekledim ve önce kasmya başladı bütün sistem takılmaya başladı ardından kendisini kapattı ve reset attı (bilgisayar başlayınca MSI Afterburner kendine reset atmış oluyor) yok mudur bir çözümü acaba her dakika sıkıldım artık.

(3 tane RTX 3080.
1tane RTX 3060)
ETH madenciliği.
Merhabalar hocam daha önce benim sistemimde 24 - 27 saat arasında çalışma sonrası kapanıyor du daha sonra iki değişiklik yaptım hangisi ile kesin çözüm tam bilmiyorum ancak yaptığım değişiklikler windows sanal belleği mümkün olduğunca artırın ben 50gb kadar artırdım geçici dosya için. Diğeri ise rtx 3070 ve rtx 3060 ın memory cloklarını 50 şer mhz düşürdüm ve sistem şuan için 10 günü gördü benim donanım eklemek için kapatmam gerekti. 50 mhz lik düşüşlerden mh kaybınız çok çok az olur ancak sistem stabil çalışır.

Merhabalar hocam daha önce benim sistemimde 24 - 27 saat arasında çalışma sonrası kapanıyor du daha sonra iki değişiklik yaptım hangisi ile kesin çözüm tam bilmiyorum ancak yaptığım değişiklikler Windows sanal belleği mümkün olduğunca artırın ben 50GB kadar artırdım geçici dosya için. Diğeri ise RTX 3070 ve RTX 3060'ın Memory cloklarını 50'şer MHz düşürdüm ve sistem şu an için 10 günü gördü benim donanım eklemek için kapatmam gerekti. 50 MHz'lik düşüşlerden mh kaybınız çok çok az olur ancak sistem stabil çalışır.

Bu iki yöntemde etkili olabilir. Bende birçok cihazı bu şekilde çözmüştüm.

(3 tane RTX 3080.
1tane RTX 3060)
ETH madenciliği.
Hocam selamlar, aynı sorunu bende yaşıyorum ve çok sıkıldım. Sorunu çözebildiniz mi ?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı