3060 sisteme Oyun önerisi

Deva Bulmam

Decapat
RAM
GeIL 16 GB(2X8) Evo Spear 3200Mhz CL16 DDR4 RAM
SSD veya HDD modeli
512 GB SSD
Ekran kartı
Zotac Nvidia GeForce RTX 3060
Anakart
H610M H DDR4
İşlemci
Intel(R) Core(TM) İ3-12100F 3.30 GHz
Arkadaşlar yıllar sonra yeni sistemim oldu. Eski sistemim rezaletti. Eski sistemde oynayamadığım ve çok içimde kalan oyunlar vardı ama hepsini unuttum. Aksiyon severim genellikle. Ama illa öyle olmasına gerek yok. Çok güzel olduğunu düşündüğünüz oyunları önerebilir misiniz?

Aksiyon FPS ve shooter türü oyunları seviyorsanız. Doom serisi ve Metal Hellsinger'ı önerebilirim.
Doom Eternal oynuyorum zaten şu an. Efsane oyun çok beğeniyorum. Yıllar sonra oynayabilince çok mutlu oldum. Metal Hellsinger adını hiç duymadım bir bakarım teşekkürler.

Arkadaşlar yıllar sonra yeni sistemim oldu. Eski sistemim rezaletti. Eski sistemde oynayamadığım ve çok içimde kalan oyunlar vardı ama hepsini unuttum. Aksiyon severim genellikle. Ama illa öyle olmasına gerek yok. Çok güzel olduğunu düşündüğünüz oyunları önerebilir misiniz?
Yakın zamanda bende sizin gibi yeni bilgisayara geçtim, benim de eski sistemim rezalet olduğundan dolayı içime attığım baya oyun vardı. Size Battlefield serisini önerebilirim.

Doom Eternal oynuyorum zaten şu an. Efsane oyun çok beğeniyorum. Yıllar sonra oynayabilince çok mutlu oldum. Metal hellsinger adını hiç duymadım bir bakarım teşekkürler.

Metal Hellsinger, Ritim Tabanlı Aksiyon FPS Shooter. Arkada metal şarkılar çalıyor ritmi tutturursan daha çok vuruyorsun gibi vs. Bu indirimlerde satın aldım. Bilgisayarım kötü olduğu için oynama fırsatı bulamadım.

Red Dead Redemption 2'ye bakmanı öneririm.
Şu anlık onu yükleyemem maalesef. 512 GB SSD olduğu için RDR2 yüklersem yer kalmayabilir. 1-2 ay sonra 512 GB'lık bir tane daha SSD alacağım o zaman yüklerim. Steam kütüphanemde var zaten.

Red Dead Redemption 2, Squad, Ready Or Not, The Witcher 3, Hitman serisi, Assasins Creed serisi.
The Witcher 3 yükledim. Hitman serisinden 1 oyun yüklerim onu unutmuşum teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı