3060 Ti GTA 6'yı kaldırır mı?

Gayet olası bir tarih. Daha ilk fragman çıkmış millet zil takıp oynuyor oyunun çıkmasına çok uzun zaman varken. Hele PC'ciler hiç sevinmesin.

Konsola 2025 Nisan'da çıkacağına dair güçlü söylentiler var, eğer tarihler doğru ise PC'ye çıkışı Max 1 yıl bekletirler, RDR2 de öyle olmuştu, ayrıca GTA 6'ya PC'den talep çok yüksek, 2027'yi bulmasına imkan vermiyorum pek.

Konsola 2025 Nisan'da çıkacağına dair güçlü söylentiler var, eğer tarihler doğru ise PC'ye çıkışı Max 1 yıl bekletirler, RDR2 de öyle olmuştu, ayrıca GTA 6'ya PC'den talep çok yüksek, 2027'yi bulmasına imkan vermiyorum pek.
2025 haberi yalan çıkarsa 2027 PC için en geç tarih. En kötüsüne hazırlıklı olunmalı mutlaka bir erteleme yiyecektir.

Bildiğiniz gibi GTA 6'nın traileri yayınlandı. Grafiklere falan bakacak olursak gerçekten olağanüstü bir grafiklere sahip. Trailer olduğu için mi böyle yoksa oyun içi grafikler farklı mı olur? Ve Ryzen 5600, 3060 Ti GTA 6'yı kaldırır mı?
Kaldırır, Orta ayarda kesin oynatır ancak High veya Ultra için bir şey diyemem pek bilmiyorum

2025 haberi yalan çıkarsa 2027 PC için en geç tarih. En kötüsüne hazırlıklı olunmalı mutlaka bir erteleme yiyecektir.

Bence 2025 tarihini olası aksiliklere göre verdiler ertelenme olmasın diye, sağlam çıkması yeterli.

PS5 donanım olarak RTX 2070 Super ekran kartına denk geliyor diyorlar NVIDIA tarafında ki şöyle bir durumda var konsollarda DLSS gibi bir teknoloji yok diye biliyorum yani ham olarak 2070 Super'i olanlar düşünmesin oyunu açar ki üstüne DLSS'te olacağını düşünürsek açmama ihtimali RTX 3060 Ti'nin çok yüksek bir ihtimal ama hangi ayarlarda açar işte onu bilemem ki en nihayetinde elimizde sistem gereksinimlerini bırakın PC için bir çıkış tarihi bile yok demem o ki bizim burada söylediklerimiz en fazla 'tahmin' olur.

Geri
Yukarı