3060 TI-i5 12400F hazır sistem alınır mı?

Bütçe
19000
Peki bu sistemi alayım mı vergi indirimini mi bekliyeyim ben beklerim de dolar bekliyecek gibi durmuyor hocam yeni kartlar yeni işlemciler fiyat düşürür dedim düşmedi de ileride mi düşer acaba.

Bence bekle Intel, AMD ve 4000 serisi kartları pazara gelmedi 2 ay süre içerisinde daha iyi bir sistem toplanan bilir tabii ki de ama burası Türkiye dolar 25 TL gibi bir şey olursa o zaman zor. 1 ay sonra ne olur onu kestirmesi de zor tabii.

Bende senin durumundayım 20.000 bin TL sistem bakıyorum. Hafta sonu indirim olur dedim ama olmadı.

Vallahi hocam düşer mi düşmezmi bilmiyoruz bak iPhone 14 çıkınca düşer dedik 13 aksine yükseldi bence en iyisi para olunca almak gerçekten ben hiç bekleyip bir şeyin düştüğünü bizim ülkemiz de görmedim ve buna rağmen buradan vergi indirimi beklemeli miyim diye soruyorum utandım vallahi.

Vallahi hocam düşer mi düşmezmi bilmiyoruz bak iPhone 14 çıkınca düşer dedik 13 aksine yükseldi bence en iyisi para olunca almak gerçekten ben hiç bekleyip bir şeyin düştüğünü bizim ülkemiz de görmedim ve buna rağmen buradan vergi indirimi beklemeli miyim diye soruyorum utandım vallahi.

Ben bu sistemi yarın alacağım galiba para sıkıntım olmazsa.

Hocam hiç overclock falan anlamam yapmam da zaten öyle otomatik te kullanacağım.
Overclock yapılmıyor zaten bu işlemciye. Tam güçte dediğim normalde bu işlemci 4ghz'ye kadar turbo frekansına kadar otomatik çıkıyor siz daha düşük frekansta kullanacaksanız siz bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı