3060 Ti için monitör önerisi

Erdem176

Picopat
Daha fazla  
Sistemim bu şekilde bu sisteme uygun 2K ya da 1080p monitör hangisini almam uygun olur? Çoğunlukla FPS oyunlari oynuyorum.
Adamakıllı ilk sistem toplayışım ve düzgün bir ekran kartı istiyorum beni üzmeyecek.

Bütçe 5000TL'ye kadar olabilir biraz üstü de olabilir.

1080p mi? 2K mı almalıyım sizce? Aklimda bu da soru işareti. Yardımlarınız için şimdiden sağ olun.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220415-114546_Chrome.jpg
    Screenshot_20220415-114546_Chrome.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 58
Sistemim bu şekilde bu sisteme uygun 2K ya da 1080p monitör hangisini almam uygun olur? Çoğunlukla FPS oyunlari oynuyorum.
Adamakıllı ilk sistem toplayışım ve düzgün bir ekran kartı istiyorum beni üzmeyecek.

1080p mi? 2K mı almalıyım sizce? Aklimda bu da soru işareti. Yardımlarınız için şimdiden sağ olun.

Hangi oyunları oynuyorsun kaç inç olsun bunları yazın ona göre yardımcı olalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

24 veya 27 inç olması uygun bence fps olarak da team fortress 2 pubg cs go team fove bu tarz oyunlar daha yoğunluk olarak oynadığım oyunlar arasında.
Dediğim gibi ilk sistem toplayışım yeni çıkan oyunlara da parayi basıp alıp çoğunu deneyeceğim.

24 veya 27 inç olması uygun bence fps olarak da team fortress 2 pubg cs go team fove bu tarz oyunlar daha yoğunluk olarak oynadığım oyunlar arasında.
Dediğim gibi ilk sistem toplayışım yeni çıkan oyunlara da parayi basıp alıp çoğunu deneyeceğim.
240hz - Google Alışveriş
ITOPYA | Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası

Ürünlerin tam adını unuttuğum için Google'dan arayıp buldum.

2.monitörü yaklaşık 5 6 saat kullanidm valorant good of war ve assassin's creed odsey

İkinci monitör fiyat olarak da iyi aslında ama ben boyutunu da ayarlamak istiyorum alçaklık yükseklik ayari olsun istiyorum. Başka farklı önerileriniz var mıdır acaba HDR desteği falan olan monitörler örneğin bir de diğerlerine göre artışı eksisi nedir söylerseniz sevinirim, teşekkürler. Ayrıca 2K mı 1080p mi seçmem daha sağlıklı olur bu konu hakkinda da yorumlarınızı bekliyorum

İkinci monitör fiyat olarak da iyi aslında ama ben boyutunu da ayarlamak istiyorum alçaklık yükseklik ayari olsun istiyorum. Başka farklı önerileriniz var mıdır acaba HDR desteği falan olan monitörler örneğin bir de diğerlerine göre artışı eksisi nedir söylerseniz sevinirim, teşekkürler. Ayrıca 2K mı 1080p mi seçmem daha sağlıklı olur bu konu hakkinda da yorumlarınızı bekliyorum
Bu fiyatta HDR'ı düzgünce kullanan monitörü maalesef bulamazsınız. Bulsanız bile Windows'un HDR desteği çok iyi değil.
Attığım monitörlerin yükseklik ayarlaması bulunuyor.
Videoları izlerseniz eksilerini ve artılarını göreceksiniz.

İkinci monitör fiyat olarak da iyi aslında ama ben boyutunu da ayarlamak istiyorum alçaklık yükseklik ayari olsun istiyorum. Başka farklı önerileriniz var mıdır acaba HDR desteği falan olan monitörler örneğin bir de diğerlerine göre artışı eksisi nedir söylerseniz sevinirim, teşekkürler. Ayrıca 2K mı 1080p mi seçmem daha sağlıklı olur bu konu hakkinda da yorumlarınızı bekliyorum.

Katılıyorum sizin kararınız 2. monitör şu an alabilirseniz en fp monitör 3.800 TL'ye düşmüş üstelik.

Geri
Yukarı