3060 Ti mı 6650 XT mi?

Aynısı bu tarafa da geliyor. DLSS artık bir kriter değil.

FSR çok yeni daha ve yazılım ile yapılan bir teknoloji DLSS kartın içindeki çekirdekler tarafından sağlandığı için daha stabil ve güzel bir görüntü veriyor. Şuanda FSR bence DLSS ile yarışamaz.

FSR çok yeni daha ve yazılım ile yapılan bir teknoloji DLSS kartın içindeki çekirdekler tarafından sağlandığı için daha stabil ve güzel bir görüntü veriyor. Şuanda FSR bence DLSS ile yarışamaz.

FSR 2.0'dan bahsediyorum, 1.0 değil konuyu ve linki inceleyebilirsin. Yakın zamanda bazı oyunlara eklenmeye başlayacak.

2 kere Amazon'dan 1 kere Hepsiburada'dan aldım coil whine sesi vardı hepsinde.

Coil whine'ı başka bir donanım yapıyor olmasın? 3 ekran kartında üst üste coil whine olma ihtimali sıfıra yakın belki güç kaynağından geliyordur.

Coil Whine'ı başka bir donanım yapıyor olmasın? 3 ekran kartında üst üste coil whine olma ihtimali sıfıra yakın belki güç kaynağından geliyordur.

Ondanda şüphelendim 2.PC topladım aynı sorun var yine.
Çoğu kartta olabiliyor, coil Whine'ın kafa ütülemekten başka bir şey yaptığı yok. Donanımsal bir şey değil.

Tabii öylede ben çok takıyorum ya.

Aga ikisinin arasında muhtemelen uçurum fiyat farkı olacaktır RX 6600XT ile 3060 Ti arasında zaten 5 6 k var sen hesap et ben RX 6600XT aldım 8 k ya

Geri
Yukarı