3060 Ti mı 6650 XT mi?

FSR 2.0'dan bahsediyorum, 1.0 değil konuyu ve linki inceleyebilirsin. Yakın zamanda bazı oyunlara eklenmeye başlayacak.

Coil Whine'ı başka bir donanım yapıyor olmasın? 3 ekran kartında üst üste coil whine olma ihtimali sıfıra yakın belki güç kaynağından geliyordur.

FSR 2.0 da donanımsal olarak gelmeyecekse DLSS ile yarışamayacak ve bu teknoloji ne zaman gelecek orasıda muamma. Hala AMD'nin zmaanı var bence yarisabilmesi icin ki sadece DLSS de değil mesele NVIDIA'nın çok fazla güzel ozellik sunuyor kullanicısına.

FSR 2.0 da donanımsal olarak gelmeyecekse DLSS ile yarışamayacak ve bu teknoloji ne zaman gelecek orasıda muamma. Hala AMD'nin zmaanı var bence yarisabilmesi icin ki sadece DLSS de değil mesele NVIDIA'nın çok fazla güzel ozellik sunuyor kullanicısına.

Bir tık fanboyluk kokusu aldım. Çok fazla güzel özellik derken DLSS ve giriş seviye kartlarda kimsenin açmadığı RTX hariç hangi özellik mesela?

@Yiğit Çiçekci hala incelemeden ve kafadan yorum yaptığını görüyorum. Diğer özelliklerden de bahsedebilirsin.

Bir tık fanboyluk kokusu aldım. Çok fazla güzel özellik aslında DLSS ve giriş seviye kartlarda kimsenin açmadığı RTX hariç hangi özellik mesela?

Kanka gerçekten FSR çöp. Cyberpunk'da açıyorum, Ultra kalitede açıyorum, gene bulanık. Gözlerim mi bozuk falan diyorum, yani gerçekten berbat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka gerçekten FSR çöp. Cyberpunk'da açıyorum, Ultra kalitede açıyorum, gene bulanık. Gözlerim mi bozuk falan diyorum, yani gerçekten berbat.
Şuan zaten iyi değil. 2.0 ile düzeliyor gibi gözüküyor. Fakat arkadaş direk fanboyluk yapıyor bence. "Çok fazla güzel özellik" yazan kısımda ben direk işin aslını anladım diyebilirim.

Geri
Yukarı