3060 Ti overclock yapınca kazım duruyor

Newtarget

Femtopat
Daha fazla  
Herkese bol kazançlar.
MSI ve INNO3D marka 3060 Ti LHR 2 tane ekran kartım var Ergo Coin kazıyorum. MSI 65-70 Mh/s verirken INNO3D 110-113 Mh/s veriyor.

Overclock ayarı yapıyorum, -502 2400 125 şeklinde kartlar duruyor ve kazım yapmıyor. Ayarları silip tekrar başlatınca yine başa dönüyorum. Konu hakkında tavsiye ve fikirlerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.
MSI'da overclock yapıyorum, bir süre sonra 43 Mh/s'ye düşüyor ve daha sonra 2 kart birden kazımı durduruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese bol kazançlar.
MSI ve INNO3D marka 3060 Ti LHR 2 tane ekran kartım var ergo coin kazıyorum. MSI 65-70 Mh/s verirken INNO3D 110-113 Mh/s veriyor.

Overclock ayarı yapıyorum, -502 2400 125 şeklinde kartlar duruyor ve kazım yapmıyor. Ayarları silip tekrar başlatınca yine başa dönüyorum. Konu hakkında tavsiye ve fikirlerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.
MSI'da overclock yapıyorum, bir süre sonra 43 Mh/s'ye düşüyor ve daha sonra 2 kart birden kazımı durduruyor.

Bunun olma sebebi mining uygulamaları overclock yapılan sistemlere karşıdır, overclock yapmadan kullanmalısın, bir arkadaşımda aynı sorunun kurbanı olmuştu, bana yazdı bende mecburen yardım ettim :D lafın kısacası "overclock koruması yapmışlar".

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Bunun olma sebebi mining uygulamaları overclock yapılan sistemlere karşıdır, overclock yapmadan kullanmalısın, bir arkadaşımda aynı sorunun kurbanı olmuştu, bana yazdı bende mecburen yardım ettim :D lafın kısacası "overclock koruması yapmışlar".
ben mecburen değil severek yardım edeyim tanıdığım tanımadığım herkese :)
-275 2020 110 overclock ayarları

Geri
Yukarı