Hive OS kazım duruyor

Logantvs

Kilopat
Daha fazla  
Görselde gözüktüğü gibi kazım sürekli durduğu için ben de 110W altına düştüğünde sistem tekrar başlasın diye ayarladım ama canımı sıkmaya başladı. İleride bir sorun ile karşılaşırım diye korkuyorum. Sizce ne yapmam gerek? Watchdog kapalı/açık denedim yine de kazım duruyor sistem boşta çalışıyor.

Dosya Ekleri

• hiv.png
    hiv.png
    63,9 KB · Görüntüleme: 86
Öyle yapacağına toplam mh gücü düşünce yeniden başlasın diye ayarlaman daha iyi olmaz mı? Gerçi kazımın esas durma sebebine odaklanmak lazım.

Ethernet ile mi Wi-Fi ile mi bağlısın ? Bir de kaç gündür mining yapıyorsun ?

Bunun nedeni hive os da olabilir. Önceki bir kaç sürümde bende de bir kaç kez yapmıştı ancak şu anda öyle bir sorun yok. 0.6-215@220415 sürüme günceleyip yeniden başlattıp deneyin bence.

Ethernet ile mi Wi-Fi ile mi bağlısın? Bir de kaç gündür mining yapıyorsun?

Ethernet ile bağlıyım. Yaklaşık 1 aydır yapıyorum ETH'de bazen yapıyordu nanoya geçtim şimdi daha çok yapıyor.
Bunun nedeni Hive OS da olabilir. Önceki birkaç sürümde bende de birkaç kez yapmıştı ancak şu anda öyle bir sorun yok. 0.6-215@220415 sürüme günceleyip yeniden başlattıp deneyin bence.

Güncelliyorum hocam tekrar yapmaz umarım.
Ethernet ile bağlıyım. Yaklaşık 1 aydır yapıyorum ETH'de bazen yapıyordu nanoya geçtim şimdi daha çok yapıyor.

Güncelliyorum hocam tekrar yapmaz umarım.

Sorun donanımsal gibi duruyor.

550W PSU kullanıyorum onunla alakalı olabilir mi?

PSU gücünün yetmeyeceği bir durum görünmüyor. PSU arıza, riser arıza, kablo sorunları vs başka donanımsal durumlar var mı kontrol etmek gerekir. Ben olsam ilk önce kartların yerini değiştirip tekrar denerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı