3060 ve 3060 Ti beklemeli miyim?

BlurLord

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar her şey hazır sistemimde. Sadece ekran kartını bekle dedikleri için bekliyorum. Ryzen 5 5600X işlemci, B550 Gaming Plus anakart, 2x8 3200 MHz CL16 RAM aldım.
Sadece PUBG-CSGO-RUST-GTAV tarzı oyunları 1080p'de oynasam yeterli benim için. Tabii ki Yayın da açmak istiyorum bi yandan. 2K falan gerek yok diye düşünüyorum. Olursa ilerde olsun tabii de şu an gerek yok. İlla 3060 vs. beklememe gerek var mı sizce? Yoksa 1660 Super veya 2060 tarzı kart alabilir miyim? Çünkü ekran kartım yok ve bütün parçalar boşta yatıyor. Parçaları denemedim test etmedim yani bir sıkıntı olsa anlamayacağım şu an. En azından hatası vs. olursa değiştirme zamanım var şu an. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Boşta kalmasının bir sorunu yok. Bozulacak değiller. Güncel bir kart alacak durumunuz varsa tabi ki bekleyin. Zaten RTX 2060 ya da GTX 1660 Super bile saçma sapan fiyatlarda satılıyor. Her türlü zararlı çıkarsınız.

Aldığınız ürünlerin kutusunu açıp kontrol etmediyseniz mutlaka edin. Benim işlemcimin pini kutu içerisinden yamuk çıkmıştı. Allah'tan aldığım yer 9 ay geçmesine rağmen değiştirme talebime onay verdi.

Ek olarak görüntü alma amacıyla ucuz yollu bir kart alabilirsin, RX550 gibi. Sonra alırsın ekran kartını.

Yeni konular

Geri
Yukarı