3060 vs 3060 Ti vs RX 5500 XT + PS5

PS5 oyunlarını kolayca alırım diyorsanız 2. seçenek bana daha makul gibi geldi.
5500 XT'nin 8 GB modeli gunumuz oyunlarinin ustesinden geliyor. Bence mantikli. PS5 oyunlarini cok sevdigim icin oyle diyor da olabilirim. PS5 oyunlarina para verebilecegini soylemissin, bence PS5 + 5500.
PS5 oyunlarına tabii ki para yetiştirmek bu şartlarda çok zor. Lakin PS+ aboneliği alınca çok güzel indirimler oluyor. Örnek bir görseli aşağıya bırakıyorum:
,,,.PNG

PS5 oyunlarına tabii ki para yetiştirmek bu şartlarda çok zor. Lakin PS+ aboneliği alınca çok güzel indirimler oluyor. Örnek bir görseli aşağıya bırakıyorum:
1613671639583.png
Gecenlerde TLoU 2 indirime girmisti, hatta yanlis hatirlamiyorsam Death Stranding de girmisti. Indirimlerle dedigin gibi guzel fiyatlara dusuyorlar. Bir de DualSense var tabii. PS ozel oyunlari mi, rekabetci oyunlarda FPS artisi mi gibi de bakabiliriz soruya aslinda.

Bana PS5+5500XT daha mantıklı geldi. PC tarafında özel oyunları oynarsınız, PC tarafında da ucuza 3. parti oyunları oynarsınız.
Hocam peki yeni çıkacak PS oyunlarına para yetiştirebilir miyim? Fifa bile 90 TL civarına düşmüş. Özel ve AAA oyunlar 150-200 TL civarına bulunabilir mi?

Hocam peki yeni çıkacak PS oyunlarına para yetiştirebilir miyim? Fifa bile 90 TL civarına düşmüş. Özel ve AAA oyunlar 150-200 TL civarına bulunabilir mi?
Şu an için GoW 2018 84 lira. Bence indirimlerle falan yetiştirebilirsiniz. Zaten yılda 1 kere adam gibi özel oyun çıkıyor.

Geri
Yukarı