3060Ti vs RX 6700 XT

Yazılım desteği olarak sorunlardan bahsediyorsan daha öyle bir sorun yok AMD'de.
GeForce Exp. falan evet.
Ben 6700 XT alırdım fiyatına bağlı olarak.
Açmayacağım bir RT için boşa daha güçsüz kart alamam zaten ikisi de RT destekli Nvidia bir tık daha önde.
Bir noktada haklı olabilirsiniz ancak kısa bir süre AMD kullanım deneyimim oldu ve gönül rahatlığıyla söyleyebilirim AMD ekran kartı pişmanlıktır. Driver sorunlarından tutun bir zaman verdiği performansı başka bir driver'da vermiyor. Çok sıkıntılı.

Bir noktada haklı olabilirsiniz ancak kısa bir süre AMD kullanım deneyimim oldu ve gönül rahatlığıyla söyleyebilirim AMD ekran kartı pişmanlıktır. Driver sorunlarından tutun bir zaman verdiği performansı başka bir driver'da vermiyor. Çok sıkıntılı.
Abicim zaten çözdüler diyorum ya, daha sorun falan yok Nvidia neyse AMD o şu an. Boşa sempatizan olmaya gerek yok hangisi daha iyiyse onu öneririz.

3060 Ti 400$ ile satışa çıkarken, 6700XT 479$ ile satışa çıkacak. Eğer kullanıcı çok RT takıntılı ise NVIDIA alabilir. Fakat AMD'de de Ryzen 5000 ile kullanılınca Smart Access Memory desteği ve AMD'nin yakın zamanda kesin olarak çıkaracağı güncelleme ile DLSS benzeri bir özelliği de var.

Saf güç olarak AMD'nin attığı testlere göre, 3060 Ti'dan daha iyi ve 3070 dengi olacak.

3060 Ti 400$ ile satışa çıkarken, 6700XT 479$ ile satışa çıkacak. Eğer kullanıcı çok RT takıntılı ise NVIDIA alabilir. Fakat AMD'de de Ryzen 5000 ile kullanılınca Smart Access Memory desteği ve AMD'nin yakın zamanda kesin olarak çıkaracağı güncelleme ile DLSS benzeri bir özelliği de var.

Saf güç olarak AMD'nin attığı testlere göre, 3060 Ti'dan daha iyi ve 3070 dengi olacak.
Anlamadıkları nokta 3060Ti rakibi 6700 XT değil.
6700 XT 3070 rakibi ve daha ucuz.
3060Ti rakibi daha yok. Havadan sudan sebeplerden 3060Ti diyor millet.

İlk hangisini stokta bulursanız onu alın. Ama yüksek ihtimal ekran kartı ilk geldiğinde tekli satış olmayacak, hazır sistemlerin yanında her hesaba en fazla 1 sipariş şartlarıyla alınabilecek.

Anlamadıkları nokta 3060 Ti rakibi 6700 XT değil.
6700 XT 3070 rakibi ve daha ucuz.
3060 Ti rakibi daha yok. Havadan sudan sebeplerden 3060 Ti diyor millet.

Büyük ihtimal RX 6700 3060 Ti rakibi olacak hocam.

Bir de gerçekten, 3060 Ti ile 80$ fiyat farkı olacak bir kart. Besbelli 3070'in karşısına konulacağı.

İlk hangisini stokta bulursanız onu alın. Ama yüksek ihtimal ekran kartı ilk geldiğinde tekli satış olmayacak, hazır sistemlerin yanında her hesaba en fazla 1 sipariş şartlarıyla alınabilecek.
3060Ti bile bulsa 6700 XT'den pahalı olacaktır yazıyorum bunu buraya.
3060Ti'a 4000TL üstü haram.

Yeni konular

Geri
Yukarı