3070 Max-Q 3D Mark Graphics skoru

Aynen öyle hocam. Ownordisown ve jarrod's tech bir iki video atsa da bir şeyler öğrensek. Diğerleri reklamdan başka bir şey yapmıyor bence. Elimizdeki tek bilgi 3060'ın 2070s eşiti olduğu MAX-Q hakkında yine bilgi yok.
Cuma günü eline ulaşacak sanırım Ownordisown'un 3070'li laptopu. O zaman biraz daha netleşir umarım.

Bence evet. 3060 maxp 2070s dengi bazen de geri sonuç veriyor. 3060 MAX-Q muhtemelen 2070e eşit 2070 civarı performans verir. Beklemenize değmez yani.
Hmm. Bu arada sizde amazondan mı sipariş verdiniz. Ben maaş kartım var sadece oradan sipariş vercem ama hep kart bilgilerini güncelle deyip durdu. O yüzden garanti sanal kart açıp deneyeceğim. Sanırım olur.

Hmm. Bu arada sizde Amazon'dan mı sipariş verdiniz. Ben maaş kartım var sadece oradan sipariş vereceğim ama hep kart bilgilerini güncelle deyip durdu. O yüzden garanti sanal kart açıp deneyeceğim. Sanırım olur.

Hayır türkiyden Alpha 17 aldım, kasa olarak GP75 kasası kullanıyor içindekiler AMD sadece. Amazon konusunda bir bilgim yok maalesef.

Sürücü faktoru onemlı. Unutulmamalıdır kı bu kıyaslamlar yanıltıcı soyle kı masaustu laptop ekran kartı kıyaslanırken dogrudan oyun odaklı oldugu için hep artı yonden bakılır fark yokmus gıbı belırtılır. Halbukı laptopta 2070 Super masaustu 2060 Super esıt gosterılıyor. Yakından uzaktan alakası yok. Sadece oyun performans esıt o da laptopta cogu modelde MOBA FPS oyunlarında kendı ekranında vermedıgı FPS'yı baska monitörde vermesı nedenıyle aptalca bır durum olusturuyor. 3070 2080 Ti 3060 Ti 2080SUPEr bu mantıkta dahı dusunursenız. 3060'ın 2070 2070 Super arasında oldugunu goeebılırsınız. Max Q olanı da 2070 dıyebılırsınız. Burada gormedıgınız bir şey var laptoplarda 3070 2080 ya da 2070 2080 tam performans calısmaz cogu oyunda FPS degerlerıne bakabılırsınız. NVIDIA optımus teknolojı nedenıyle. 5900HX3080 laptop incelemelerine bakınız.

Geri
Yukarı