3070 Ti sistemde Minecraft'ta düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 11
ya aslında ben arkadaşlarımla server açtım 1.16 da 500 600 fps alıyordum ama son 2-3 gündür 60 ı geçmiyor şaka gibi çıldırmak üzereyim 50k lık sistemde böyle bir şey mümkün olabilir mi

Normal şartlarda unlimited iş görür ama unlimited seçiliyken yeterli FPS'i almadığınızı düşünüyor iseniz V-Sync açın.

Ya aslında ben arkadaşlarımla server açtım 1.16 da 500 600 FPS alıyordum ama son 2-3 gündür 60'ı geçmiyor şaka gibi çıldırmak üzereyim 50klık sistemde böyle bir şey mümkün olabilir mi?

Evet, dediğiniz gibi normalde olmaması lazım. Siz bir parçaların performans değerlerine bakın test edip bence. Ve sadece Minecraft'tamı böyle yoksa her oyunda mı?

Evet, dediğiniz gibi normalde olmaması lazım. Siz bir parçaların performans değerlerine bakın test edip bence. Ve sadece Minecraft'tamı böyle yoksa her oyunda mı?
Minecraftta böyle bir şey oldu diğer oyunların hepsi iyi. Yani 3070 ti ile alınabilecek düzeyde ama şu minecraft çok canımı sıktı.

Orijinal Launcher ile oynuyorsunuz, değil mi? T ile başlayan vb. Gibi crack Launcher'larda FPS 60 üstüne çıkmıyor.
Yok orijinal hesabım ile oynuyorum. Minecraft Launcher

Geri
Yukarı