3070 Ti Suprim X ile ETH madenciliği nasil yapilir?

Kriptonlu

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 3070 Ti Suprim X modeli var elimde. Kazım yapmak istiyorum boş boş yatacağına. Nette bir sürü kazım şekli, Pool'u falan var. Kafam karıştı açıkçası. Yardımcı olur musunuz?

How to Start Mining ETH - Best Ethereum ETH Mining Pool - 2Miners burada kazım yapabilirsin. Eğer tek kartla yapacaksan Etherium kazıp Nano ödeme yöntemini seçersin ve paran günlük hesaba yatar komisyonsuz bir şekilde. T-Rex Miner'i tavsiye ederim Nvidia kartlarla stabil çalışıyor. Bağlantıya tıklayıp adımları takip etmen gerek. Takıldığın yerler olursa Binance hesap açılışı, cüzdan kodu alma ve bunu T-Rex'e ekleyip kazima başlama noktalarinda Youtube'de vs videoları mevcut. YTD:)

How to Start Mining ETH - Best Ethereum ETH Mining Pool - 2Miners burada kazım yapabilirsin. Eğer tek kartla yapacaksan Ethereum kazıp nano ödeme yöntemini seçersin ve paran günlük hesaba yatar komisyonsuz bir şekilde. T-Rex Miner'i tavsiye ederim NVIDIA kartlarla stabil çalışıyor. Bağlantıya tıklayıp adımları takip etmen gerek. Takıldığın yerler olursa Binance hesap açılışı, cüzdan kodu alma ve bunu t-rex'e ekleyip kazima başlama noktalarinda YouTube'da vs videoları mevcut. Ytd:)

Ben de tek kartla 3060 Ti ile kazıyorum farklı bir programla pek detaylı anlamadığım için şu anki yöntemle devam ediyorum burayı da inceliyeceğim ama.

Kazım hızı ne gösteriyor, stabil kazıyor mu? Ödemeleri nasıl alıyorsun? Tabii en önemli nokta komisyon kesiyor mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ödeme daha almadım biriktiriyorum videodan baktım.
Evde olmadığım zamanlar PC'yi kapattım kazım yapmadım.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    56,8 KB · Görüntüleme: 33
  • 2.PNG
    2.PNG
    52,3 KB · Görüntüleme: 25
  • 3.PNG
    3.PNG
    48,4 KB · Görüntüleme: 22
Nicehash ve nbminer nasıl peki
Nicehash hesap yapınca biraz daha düşük gelir gösteriyordu. Ayni şekilde Ethermine de yüksek komisyon, paranın geç yatmasi gibi sebeplerden ötürü şahsen tercih etmedim. Ancak kazım yapmadim ve çok da detaylı arastirmadim bunlari. Pek bilgim yok yani.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ödeme daha almadım biriktiriyorum videodan baktım.
Evde olmadığım zamanlar PC'yi kapattım kazım yapmadım.
LHR mi kart hocam?

NiceHash hesap yapınca biraz daha düşük gelir gösteriyordu. Ayni şekilde Ethermine de yüksek komisyon, paranın geç yatmasi gibi sebeplerden ötürü şahsen tercih etmedim. Ancak kazım yapmadim ve çok da detaylı arastirmadim bunlari. Pek bilgim yok yani.

LHR mi kart hocam?

Evet

Hocam internetten OC ayarlarını araştırıp biraz da deneme yanilma yaparak kazim hizihi bir miktar artirabilirsin. Core Clock çok yüksek yani o kadara gerek yok kazima faydasi olmuyor. Fanlar da o sebepten fazla çalıyor ve fazla da güç cekiyordur. Bir de bence doğrudan oyun vs oynamayacaksan 24 saat çalıştır zira ancak o şekilde kar edersen düzgünce. Kartın düzgün ayarlarla 40 mh/s ye kadar çıkabiliyor.

Hocam internetten OC ayarlarını araştırıp biraz da deneme yanilma yaparak kazim hizihi bir miktar artirabilirsin. Core clock çok yüksek yani o kadara gerek yok kazima faydasi olmuyor. Fanlar da o sebepten fazla çalıyor ve fazla da güç cekiyordur. Bir de bence doğrudan oyun vs oynamayacaksan 24 saat çalıştır zira ancak o şekilde kar edersen düzgüncekran kartın düzgün ayarlarla 40 mh/s ye kadar çıkabiliyor.

Açık konuşmak gerekirse fazla Türkçe kaynak bakmadım Google bir baktım yabancı siteler hiç uğraşmadım zaten ufaktan kazıyor diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı