3070 Ti vs 4060 Ti sistem

Burkitovski

Decapat
Daha fazla  
Merhaba
Hazır sistem almak istiyorum tamamen oyun için kullanacağım Pckolikten iki pc beğendim fiyat konusunda aşırı hassasiyetim yok ancak bf2042 gibi oyunları 100 fps civarı oynamak gibi bir kıstasım var diyebilirim İki sistemden hangisini tercih etmeliyim ? 3070 seri olarak daha düşük olmasına rağmen aradaki fiyat farkını vermeye gerek var mı ?
ve son olarak, ne geliştirme/özelleştirme yapmalıyım ?

Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemlere bakmadım ama 4060 Ti her halükarda daha uzun ömürlü. 16 gb ise tabii. Değilse 2'sinin de hiçbir farkı yok ikisi de kısa ömürlü. Performans olarak yakın kartlar sanırım karşılaştırma videolarına bakabilirsiniz.

Şimdi konuya 2 yerden bakmak lazım. Kas gücü istiyorsan 3070 Ti al. Eğer teknoloji istiyorsan 4060 Ti al. Ben teknolojiden kaynaklı 4060 Ti tercih ederdim. Bir de 3070 Ti GPU'su güçlü bir kart sıkıntı yaşayabilirsin ileride.

Sistemlere bakmadım ama 4060 Ti her halükarda daha uzun ömürlü. 16 gb ise tabii. Değilse 2'sinin de hiçbir farkı yok ikisi de kısa ömürlü. Performans olarak yakın kartlar sanırım karşılaştırma videolarına bakabilirsiniz.

4060 Ti 8 GB, 3070 Ti'ı tarihe gömer. Eski nesil kullananlar eski oyunlarda keyfine baksın, bize DLSS 3.0 yeter. 💪

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı