3080 mining sistem için parça önerisi

Söylenilen fiyata almanın tek yolu var, malum forum sitesi üzerinden çalıntı CC ile satış yapanlardan almak. Site sorduğumuzda söylememesinin tek nedeni de bu olabilir.
Yada buraya attığı gibi sağa sola olta atıp geleni tokatlamak... Bu fiyatlara bu ürünleri almak yukarıdaki arkadaşın dediğinin haricinde mümkün değil. Zamanında telegram grubunda yurt dışından uygunu ürün getiren biri sipariş paralarını toplayıp toz olmuştu. Hadi o yurtdışı ürün fiyatı belli buranın 3 5 aşağısı diye millet çarpıldı... burada 3080 ekran kartının 5 den satıldı mevzu... bu para almaya çalışıp da çarpılana üzülmem aksine gülerim.

Ya da buraya attığı gibi sağa sola olta atıp geleni tokatlamak... Bu fiyatlara bu ürünleri almak yukarıdaki arkadaşın dediğinin haricinde mümkün değil. Zamanında Telegram grubunda yurt dışından uygunu ürün getiren biri sipariş paralarını toplayıp toz olmuştu. Hadi o yurt dışı ürün fiyatı belli buranın 3 5 aşağısı diye millet çarpıldı... Burada 3080 ekran kartının 5'den satıldı mevzu... Bu para almaya çalışıp da çarpılana üzülmem aksine gülerim.

Hocam kimseye böyle bir teklif yapmadım hatta aksine bütçeye destek olmak isteyenlere de öyle işlere girmiyorum dedim mesajlara bakabilirsin bu şekilde bilmediğiniz tanımadığınız kişiler hakkında oturduğunuz yerden atıp tutmayı bırakın.
Ya da buraya attığı gibi sağa sola olta atıp geleni tokatlamak... Bu fiyatlara bu ürünleri almak yukarıdaki arkadaşın dediğinin haricinde mümkün değil. Zamanında Telegram grubunda yurt dışından uygunu ürün getiren biri sipariş paralarını toplayıp toz olmuştu. Hadi o yurt dışı ürün fiyatı belli buranın 3 5 aşağısı diye millet çarpıldı... Burada 3080 ekran kartının 5'den satıldı mevzu... Bu para almaya çalışıp da çarpılana üzülmem aksine gülerim.

Ayrıca isteyenlerden iki kişiye yardımcı olurum dedim ama önden para isteyerek değil kendi paramı biraz toparladığımda alırım gelir elden alırsınız yardımcı olurum şeklinde yardımda bulunabileceğimi söyledim herkesi kendiniz ya da çevrenizde ki kişiler ile karıştırmayın.
Söylenilen fiyata almanın tek yolu var, malum forum sitesi üzerinden çalıntı CC ile satış yapanlardan almak. Site sorduğumuzda söylememesinin tek nedeni de bu olabilir.

Kaynağımı söylemek zorunda olduğumu bilmiyordum özür dilerim bilmediğiniz tanımadığınız insanlar hakkında suç işliyormuş gibi yorum yapmanın mantığı nedir?

Son düzenleme:
5 küsür bin liradan RTX3080 alacağını ve bazı kişilere yardımcı olacağınızı söylüyorsunuz. Burası darkweb değil bu fiyatları yazıp insanların kafalarını karıştırmamalısınız. Kafası karışan insan senin dediğin o fiyatlardan kart aramaya başlayıp sonrasında temiz tokatlanır. Bu tokatlamayı sen yaparsınız demiyorum o fiyattan satacağını söyleyen her kim ise o yapar. Tekrar ediyorum öyle bir fiyat yok!!!! İnsanların aklıyla alay etmeyin

5 küsur bin liradan RTX3080 alacağını ve bazı kişilere yardımcı olacağınızı söylüyorsunuz. Burası darkweb değil bu fiyatları yazıp insanların kafalarını karıştırmamalısınız. Kafası karışan insan senin dediğin o fiyatlardan kart aramaya başlayıp sonrasında temiz tokatlanır. Bu tokatlamayı sen yaparsınız demiyorum o fiyattan satacağını söyleyen her kim ise o yapar. Tekrar ediyorum öyle bir fiyat yok! İnsanların aklıyla alay etmeyin.

Öyle bir fiyat var ayrıca benim tokatlayacagimdan bahsettiniz bir önceki yazınızda neyse herkese iyi forumlar.

Geri
Yukarı